HakkımızdaFirmamız izmir'de bulunan matbaa atölyesinde son teknolik makinalar ve uzman tasarımcılar ile birlikte ekip çalışması yaparak yeni özgün tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. davetiyeler.com.tr adlı kurumsal site üzerinden Avrupa ve Türkiye'de bulunan müşterileri memnun edecek olan ürünleri onlara en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Firmamızın temel prensipleri arasında yer alan ve bizim için de önemli bir konu olan imalat ve satış yapmış olduğumuz ürünlere verdiğimiz önemi göstermektedir. her zaman grafiker arkadaşlarımız için önemli olan tasarımların müşterilerimizin hoşuna gitmesi ve onları mutlu edecek kaliteli üretimleri yapmaktır.

Atölyemizde sıradışı ve özgün tasarımların yanı sıra müşteri tasarımlarına da yer vermekteyiz. müşterilerden gelen özel tasarımları kendi bünyemize katarak onlara uygun şekiller vermekteyiz. 

Türkiye ve Avrupa ülkelerinden gelen maillerde evlenecek olan çiftlerin isteklerini dikkate alarak her sezon yeni ürünler tasarlatmaktayız.

Avrupa kültürü ile bütünleşen yerli imalatlarımız her geçen gün daha çok talep görmektedir. tasarımlarda türk örf ve adetlerine dikkat ederek bütün toplumun benimseyeceği tasarımlara yer vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti
Özgün Tasarımlar
Güvenli Alışveriş