Evlilik Öncesi Düğün Hazırlıkları

Evlilik Öncesi Düğün Hazırlıkları

Evlilik öncesi düğün hazırlıkları içerisine giren çiftlerimizin heyecanları normal zamanların üstünde olmasından dolayı hazırlıklar aşamasında karşılarına çıkan sorunlara verdikleri tepkiler çok yüksek olabilir. ön hazırlıklar sırasında en güvendikleri kişilerden yardım almalarını
kesinlikle çok önemlidir.

Aile yakınları çiftler ile birlikte hareket etmekten sakınmalıdırlar çiftler kendi isteklerini gerçekleştirmek isteyecekleri için dışardan gelen kesin tavırlar onların düşüncelerine ters düşecektir.

çiftler davetiye seçerken yada herhangi bir düğün öncesi ihtiyaçlarını karşılarken kararsız kalabilirler böyle durumlar için zevklerine güvendikleri birileri ile fikir alışverişi yapmaları çok doğru bir karar olacaktır.

Düğün öncesi alışverişler de ufak tefek sorunlar çıkacağını hepimiz çok iyi biliyoruz. böyle durumlarda sakin olmak ve ani kararlardan kaçınmak çok doğru olacaktır. acele verilmiş bir karar dönüşü çok zor olan bir yola sokabilir.

bu tür vakaları birçok çifte gördüğümüzü ve böyle durumların kapanmayacak yaralar açabileceğini sizlere belirtmek isteriz.

Akrabalarımızın ve yakın çevremizin bizimle beraber sokak sokak gezmelerine hiç gerek yoktur onların uygun bir yerde beklemeleri daha doğru olacaktır. çünkü karar vermek aşamasında her kafadan bir ses gelmesi sizin düşüncelerinizi olumsuz etkileyecektir.

Örnek olarak davetiye ve nikah şekeri seçimlerinde seçeneklerin fazla olması çiftlerin kendilerine özgün tasarımlar istemiş olmaları aileler  ve yanınızda gelen kişiler tarafından abartı olarak karşılanabileceği için bu sizi çok olumsuz olarak etkileyecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir