Organizasyonlara Uygun Davetiyeler

Organizasyonlara Uygun Davetiyeler

Farklı Davetiye Modelleri Nelerdir?

Sıra dışı davetiye modelleri ile davetlerinizde özel birer konsept kazandırabilirsiniz. Sıra dışı davetiye modelleri ile farklı konseptine uygun farklı davetiyeler hazırlamak mümkün. Bu noktada tercih edilebilecek sıra dışı davetiye modelleri:

– Düğün davetiyeleri
– Toplantı davetiyeleri
– Özel davetiyeler
– Nişan davetiyeleri
– Kına davetiyeleri, gibi davetiye türleri için seçenekler hazırlanıyor.

 

Düğün Davetiyeleri İçin Sıra Dışı Modelleri

Düğün davetiyeleri için çok sayıda sıra dışı davetiye modeli olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak şeffaf cam tasarımlı davetiye modeli özel bir davetiye tercihidir. Bu seçeneğin yanında düğün davetiyelerinde sıra dışı davetiye tasarımı olarak dikkat çeken üç boyutlu davetiyeler de özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yüzük ve düğün konseptli,

kabartmalı ve üç boyutlu tasarımları ile öne çıkan bu modeller yazı ve renkleri ile de özel birer tercih konuşturuyor. Ajanda halinde tasarlanmış davetiye modelleri yanında ahşap davetiye modelleri de sıra dışı davetiye modelleri olarak tercihlere sunuluyor.

Toplantı Davetiyelerinde İlginç Tasarımlar

Toplantı davetlerini hatırlamak için hazırlanmakta olan sıra dışı davetiye konseptleri toplantının türüne göre özel tasarımlara dönüşüyor. Bir müzik ortamına davet için plak şeklinde hazırlanmış davetiyeleri kullanılabilirken moda tasarım da bir toplantı içinde mini ayakkabı ya da mini kravat şeklinde tasarlanmış davetiyeler tercih edilebiliyor. Bu konseptler genellikle üç boyutlu tasarımda olurken davetin konseptine göre özel fikirler ve detaylar davetiyeye eklenebiliyor.

 

Kına Davetiyeleri

Düğün öncesi önemli günlerden biri olan kına geceleri davetiyeler ile de özel birer konsepte kavuşuyor. Kına davetiyesi olarak daveti üzerine eklenmiş olan mini kına paketleri bu tasarımı sıra dışı tasarıma kavuşturmak en bu tasarımda bulunan bindallı kıyafet dizaynları daha tasarımı özel bir hale getiren detaylardır.

Kına gecesi davetiyelerinde bindallı ve kına detayı yanında mum detayı düşünülerek işlevsel kına gecesi davetiyesi hazırlanabilir. Mini mum tercihleri kullanılarak düğün davetiyesine kına, mum eklemesi yapılabilir ve böylece kına gecesine gelen misafirleriniz hazır halde merasime katılabileceklerdir.

Davetiyelerde Farklı Konseptler

Tasarımları ile farklı konsepte sahip olan davetiyeler ele alındığında birbirinden farklı dizaynlar yine çıkıyor. Bu noktada öyle alabileceğimiz farklı davetiye modellerini şu şekilde belirtebiliriz.

– Konser bileti tasarımlı davetiye
– İpli davetiye
– sinema klaketi tasarımlı davetiye
– Gelinlik damatlık şeklinde üç boyutlu davetiye
– Parfüm kutusu şeklinde davetiye

Gibi davetiye modelleri ile düğünlerde, nişanlarda, toplantılarda ve davetlerde sıra dışı davetiye modelleri tercih edilebilir. Bu modelleri ek olarak sıra dışı davetiye modelleri arasında öne çıkaran diğer tercihler farklı tasarımlar oluşturuyor.

Bu modelleri içinde ele alınabilecek diğer tasarımlarda karton, plastik, cam, ahşap ve kumaş gibi özel materyallerle hazırlamakta olup değişik renkte ve değişik tasarım da sıra dışı davetiye modelleri hazırlanıyor. Böylece her amaca uygun ve her tarza uygun sıra dışarı davetiye modelleri ile etkileyici ve akılda kalıcı organizasyonlar hazırlanabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir