Özel Tasarım Davetiye Çalışmaları

Özel Tasarım Davetiye Çalışmaları

İlginç ve şık davetiye modelleri ile birbirinden özgün davetiye modellerine kavuşuyorsunuz. Bu modeller düğün ya da nişan için olabildiği gibi davet ve toplantılar için de hazırlanabiliyor. Öne çıkan sıra dışı davetiye modellerine baktığımızda ilginç modeller şunlardır.

İlaç Kutusundan Davetiye

Düğün davetiyesi olarak kullanılabilen bu model nişan daveti için de kullanılabiliyor. Özellikle gençlere hitap eden bu seçenek mezuniyet balosu ve özel davetler için de ilgi çekici tasarım olarak kullanılabiliyor. Küçük, orta ve büyük boyutta olabilen bu ilaç tasarımları içeriğine göre değişik ilaç tasarımlarına sahiptir. Ve bu içeriklerle ile değişik mesajlar vermektedir.

Manşet Haber Tasarımlı Davetiye

Davetiye tasarımı olarak en farklı seçeneklerden biri olan gazete manşeti şeklinde olan davetiye modeli hem dikkat çekici hem de şaşırtıcı bir davetiye modelidir. Bu modelin iç kısmında ise haber tarzında içeriklerle düğünlü ilgili detaylar haber sunumu şeklinde verilerek adres ve özel bilgiler aktarılıyor. Düğün davetiye seçeneği olarak kullanılan bu yöntem aynı zamanda diğer özel balo ve davetler için de tercih edilebiliyor.

Google Temalı Davetiye Modeli

Düğün davetiyesi olarak ilginç bir yapıya sahip olan ve Google teması ile farklı bir tarza sahip olan bu model günlük hayatta sıkça kullandığımız Google’ın davetiye modeli şekline gelmiş halidir.

Maç Bileti Şeklinde Davetiye

Futbolseverlerin ve spor severlerin sık sık kullandığı maç biletleri artık bir davetiye haline geldi. Bu seçenekle taraftarı olunan kulübün bileti şeklinde hazırlanan maç bileti davetiyesi ile özel bir davetiye konsepti oluşturuluyor.

– Futbol maçı bileti davetiyesi
– Basketbol maçı bileti davetiyesi
– Olimpik müsabaka bileti davetiyesi
– Voleybol maçı bileti davetiyesi

Bu gibi davetiye seçenekleri ile maç bileti davetiyesi elde edebilirsiniz.

Facebook Temalı Davetiye

Sosyal medyanın sıkça kullanıldığı günümüzde Facebook temalı davetiye ile güncel tasarımlar da oluşturuluyor. Facebook profili temalı bu tasarım ile ilgi çekici bir davetiye sahip olacak ve mezuniyet davet ve özel davetler gibi ortamlara uygun bir tercihe sahip olacaksınız.

Fatura Temalı Davetiye Modeli

Fatura temalı davetiye modeli ise davetlileri tebessüm ettirecek bir seçenektir.

– Elektrik faturası görünümlü davetiye
– Su faturası görünümlü davetiye
– Doğal gaz faturası görünümlü davetiye

Bu modellerin yanında diğer özel tasarımlarla da fatura görünümlü davetiyeler tasarlanarak sıra dışı ve şık davetiye modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Diğer özgün tasarımlı şık davetiye modelleri de şunlardır:

– Ajanda tasarımda davetiye
– Time dergisi kapağı tasarımlı davetiye
– Trafik ışığı lambası tasarımı davetiye
– Film klaketi tasarımlı davetiye
– Posta zarf şeklinde davetiye
– Ferman tasarımlı davetiye
– Denizden Gelen şişe tasarımlı davetiye
– Yüzük tasarımları davetiye
– Aşk parası tasarımlı davetiye
– Elmanın iki yarısı tasarımına davetiye
– Aşkprin tasarımlı Aspirin kutusu davetiyesi
– Pacman tasarımlı davetiye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir