Biz kimiz

Firmamız yıllar önce kemeraltı’nda küçük bir ajans olarak başladığı davetiye tasarımına kendini yenilemek için internet üzerinden davetiye satışı yapmaya karar vermiş ve o zamanlar henüz yaygınlaşmayan internet satışlarında öncü firma olmuştur. Kendi adına kurumsal bir davetiye sitesini kurarak bu alanda hizmet vermek için ilk adımı atmıştır.

Gelişen müşteri hacmi ile birlikte bir çok matbaa makinesi alarak yeni bir atölye açıp burada internet üzerinden satışını yapacağı ürünleri imal etmeye başlamıştır. o zamanlar basit bir matbaa işlerinin yapıldığı klasik matbaa makinesi ile bu işe başlamış olsa da yıllar geçtikçe kendini yenileyerek işletmesini daha genişletip ve matbaa atölyesine de yeni üretim baskı makinesi almaya başlamıştır.

Küçük bir işletme olarak başladığı bu yolda her yıl yenilenmiş ve daha geniş bir alana hizmet etmek için kendisinin faaliyet alanlarını da genişletmiştir.

Her geçen gün teknolojiye yatırım yaparak gün geçtikçe faaliyetlerini sürekli üretim yapacak bir konuma getirmiştir. şimdilerde ise bütün Türkiye ve Dünya ülkelerine online olarak satış yapmakta ve kendi bünyesi altında bulunan dış ticareti ile müşterilerine çok kısa sürede en iyi hizmeti vermektedir.

Yıllardır toplamış olduğu bilgi birikimini son günlerde sadece tek bir alana taşıyarak davetiye ve zarf imalatına ağırılık vermiş olup bu alanda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. her zaman da söylediğimiz gibi insanlar ve kurumlar daima en iyi bildikleri tek bir işi yapmalıdırlar. bir çok işi bir arada götürmek imkansız olmasa bile çok başarılı olunacak bir seçenek değildir.

Bu yüzden bizler en iyi bildiğimiz iş olan davetiye üretimini tercih edip bu alanda en iyisini yapmaya çalışıyoruz yıllar öncesine dönüp baktığımız ilk günkü çalışma ahlakımız nasılsa bu günde aynı şekilde nizam ve intizamlı olarak devam etmektedir.

Atölyemizde ve tasarım yerimizde bulunan bütün personelimiz ve hatta tüm birimlerimiz ile sadece davetiye işini yaparak üretmek adına en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Türkiye ve Bütün Dünya ülkelerine en iyi hizmeti vermek, en kaliteli davetiyeleri olabilecek en uygun fiyata sunmak için bu alanda kendini geliştirmiş organize bir alt yapıya sahibiz.
Şuan bizim için en önemlisi insanların en özel günlerinde onların mutluluklarına ortak olmak adına bir şeyler yapmak ve bizi tercih eden insanlara en iyi hizmeti vermektir.

Firmamız kurumsal bir firma olup matbaacılar odasına ve her türlü resmi kayıt ticaret sicil belgelerine sahiptir.