Davetiyeler.com.tr firması sipariş şart ve koşullar

İnternet sitemizde bulunan ürünlerimiz üzerinde yazan fiyatlar da birim fiyatlı olarak yazılanlar ve adetli olarak yazılanlar diye iki şekilde ürün yüklemesi olmuştur. ürünlerin adetlerine göre sepete eklendiği zaman toplam fiyatları ödeme kısmında çıkacaktır. ekstra olarak isteyeceğiniz baskılar yada mühür gibi ilave olanlar da yine ödeme kısmında ekstra fiyat bedeli diye gözükecektir.

Fiyatlar üzerinde ürün yükleme aşamasında hatalı yazımlar olabilir. Hatalı yazılım olması ve ürün fiyatlarında kurdan dolayı büyük çaplı bir değişiklik olması durumunda sipariş iptal edilecek ve para iade edilecektir. bu durumda yetkilerimiz sizinle irtibata geçecek ve karşılıklı olarak mağduriyet giderilecektir.

Özel olarak 1000 adetli üretilen davetiye modellerinde asgari satın alma miktarı 1000 adettir bunun neden çoklu adetli davetiye siparişi veren müşterilerimiz için uyguladığımız bir yöntem olup bunlarda  daha düşük adetlerde üretim yapmak ancak özel üretim ile mümkündür.

İnternet ortamında görmekte olduğunuz ürünlerin fotoğrafları bizim bilgisayar ortamımızda yüklendiği için sizlerin bilgisayar ortamında farklı renk tonlarında gözükebilir. satın aldığınız ürün ile resimde gördüğünüz ürün arasında ton ve renk farklılıkları olabilir. bu bir hata değildir. boyutlar da yine aynı şekilde görüntü ayarlarından kaynaklı olarak farklı gözükebilir

Atölyemizde üretimi yapılan kağıtlar dışarıdan ithal olarak geldiği için zaman zaman kağıtlar üzerinde ton farklılıkları da olabilir. bir önceki siparişiniz bir sonrakini tutmayabilir. yada ürünler arasında ton ve renk farklılıkları olabilir.

Baskı aşamasında toplam adetler üzerinden %1 ile %3 arasında ürünlerde fireler çıkabilir. bu durum çok nadir de olsa bazen genel olarak bütün matbaa baskılarında olabilir. böyle durumlar için sipariş adetinizi iyi hesaplayarak sipariş vermenizi rica ederiz.

Sitemizde yazan ürünlerde iki farklı şekilde fiyat uygulaması vardır. Bunlardan biri kutucukta toplamda sipariş adetleri hesaplanarak yazılmış olan ürünler diğerleri ise birim fiyatları ile yazılmış olan ürünlerdir

100 adet fiyatı birim fiyatı yazan ve üzerinde baskı ücreti olmayan ürünlerdir. adetli olarak yazılmış ürünlerin fiyatlarına baskı ücreti dahil olup ekstra olarak fiyat değişimi sadece dolar kuru artışlarında yada ürünlerin bilgileri yüklenirken hatalı yazımlarda değişebilir.

Ürünler üzerinde yazan fiyatlara KDV dahil değildir. satın alma işlemi sonrasında KDV li  fiyatlar üzerine eklenecektir. eğer sistemden kaynaklı olarak KDV oranı sepet sayfasında eklenmemiş olursa daha sonradan tekrar KDV ücreti alınarak fatura kesilecektir.

Yaldız baskılı olan davetiye modelleri ile zarfların üzerindeki baskılar bütün ürünlerde ekstra olarak sonradan ilave edilecektir. bunun için sistem de baskı türünü seçiniz kutucuğu olup buradan davetiye üzerindeki baskıyı seçerek sipariş verilmektedir.

Hatalı yada davetiye üzerinde yaldız baskı olup da normal matbaa baskısı seçildiği zaman bu sipariş geçerli olmayacak yada müşteriden ilave olarak ekstra fiyat istenecektir.  baskı yöntemleri konusu hakkında bilginiz olmaması hatalı ürün seçimi yapılmasını doğru kılmayacaktır. ürün üzerindeki baskı konusu hakkında bilginiz yoksa bizden bu konuda bilgi isteyebilirsiniz.

Siparişlere mail yada whatsapp yoluyla onay vermeniz gerekmektedir. son kontrol müşteriye aittir. müşteri onay verdikten sonra baskı işlemine alınacaktır.

Son kontrol yapılıp baskı için onay verildikten sonra firmamız hiçbir şekilde ürün üzerinde harf ve kelime hatalarını kabul etmeyecektir.

Davetiye üzerindeki aksesuarlarının birleştirilmesi, bağlanması, yapıştırılması, zarflama işlemi müşteriye aittir. davetiyeler  resimlerde toplu halde gözükse bile siparişlerde paket içerisinde ayrı ayrı olarak gönderilecektir.

Ürünlerin sipariş tarihi ürün bedelinin hesabımızda göründüğü tarih itibariyle geçerlidir. yada sipariş için onay verildikten sonra ürü teslimat süresi geçerli olacaktır.
Siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargolar ile uygun fiyata kontrollü bir şekilde göndermekteyiz.. kargolarda çıkacak problem ve hasarlı ürünlerde lütfen kargoyu teslim almadan önce tutak tutup fotoğraflarını çekiniz