Davetiyeler.com.tr firması ürün siparişi iade ve iptal şartları

Vermiş olduğunuz sipariş sizin bilgilerinize göre hazırlanır ve baskı öncesi sizden onay alınarak işleme alınır. sizden onay aldıktan sonra sizin doğruluğunu teyit ettiğiniz şekilde baskıya gönderilir.

Sipariş için onay verildikten sonra sizin siparişiniz için kalıp, klişe, film, baskı kartı gibi değişimi mümkün olmayan masraflar oluştuğu için iptal edileceği zaman bu masraflar hesap edilerek sizden tahsil edilir.
Siparişler için yapılan hazırlıklar kişiye özgü olduğu için bunların farklı bir müşteri için kullanılması mümkün değildir. bu yüzden siparişin bize olan maliyeti sizden temin edilmesi gerekmektedir.

Sipariş iptalinden sonra masraflar düşülerek kalan ücret müşterinin hesabına 3 iş günü içerisinde iade edilir.

Ödeme kredi kartı ile yapılmış ise ilgili bankanın kendi iade süresi dikkate alınarak bu süre 3 ile 7 iş günü arasında değişebilir.

Kargo ile taşıma sırasında ürün üzerinde bir hasar mevcut ise kargoyu teslim almadan kargo yetkilisi ile tutanak tutularak hasarlı ürün tespiti yapılıp bize hasarlı ürünün ulaşmasından sonra müşterimiz için yeni ürün hazırlayıp tekrar ürün gönderimini yapmaktayız.

Siparişi verilip onay alınan ürün ile kargo ile gönderilen ürün farklı (Kargo firmasında yapılan herhangi bir karışıklık) olması durumunda firmamız kısa süre içerisinde sorunu çözerek kargo firması tarafından doğru ürünü gönderecektir.