Çeşitli etkinlikler nedeni ile davet etmek istenilen konukların gözlerine en iyi şekilde hitap etmek, kaliteli sunumlar ile beğenileri toplamak adına davetiyelerin tasarımları oldukça büyük önem taşır. Özellikle gönderim aşamalarındaki zarf kaplamaları, eski zamanlardaki beyaz ve sade görünümden oldukça uzak tasarımlarda çok farklı ve renkli şekillerde tercih edilmektedir.

Gelinlerin daha çok önemsediği, bin bir zahmet ile seçip beğendiği tasarımlar, düğün konseptlerine uymadığı takdirde bütün şıklığı boşa gidebiliyor.

Önemsenmesi gereken durumlarda bile farklı tasarımlar, yaratıcı duruşlar sergilemek için, özellikle bütünleyici davetiye modellerinin seçilmesine her alanda özen gösterilmesi gerekmektedir. Düğünlerin, en önemli parçaları arasında yer alan davetiyeler, doğru konsept ve doğru içerik olarak tercih edildiğinde, organizasyonu çok daha lüks ve özenle seçilmiş kadar lüks kılabiliyor.

 

blank

 

Özel konsept ne anama gelmektedir?

Gelinlerin ve damatların, normal görünümlü davetiyelerin biraz daha dışına çıkarak farklılık yaratmak isteyecekleri durumlarda, ihtiyaçlarını karşılayan davetiyeler olmaktadır. Ağır ya da hareketli fark etmeksizin, bir çok e- davetiyelerin satış sitelerinde bulabilecekleri özel tasarımlar ile her yerde bulunmayan model ve tasarım örneklerini sunan kısımlardan oluşmaktadır.

Genel olarak fiyatları dahilinde özel indirim uygulaması gerçekleştirilen noktada devreye girmektedir. Özel concept davetiyeler, düğünlerin konularına göre nokta atışı yapmak ve daha doğru seçimler gerçekleştirmek için uygun tercih bölümü olabilir.

Eski klasik tasarımların değil, daha çok farklı, sıra dışı ve her yerde olmayan modellerin bulunması anlamına gelmektedir.

Özel konsept davetiyeler, neleri kapsar?

Farklı duruş yaratmak ve davetlileri heyecanlandırmak isteyen düğün sahiplerinin genel olarak tercihleri arasında yer alan özel concept modelleri, ağır bir kokteyl veya iş toplantılarının seminerlerin davetinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

 

blank

 

-Sıra dışı zarf ve kapak tasarımı.
– Davetiyelerin ana sayfasında farklı aksesuarlar, çeşitli taş, çiçek veya boncuk eklentileri.
– Daha kalın ve özel baskılama teknikleri.
– Kaliteli kalın hamurdan yapılarak, görselliği yüksek evlerin bir köşesinde mutlaka konumlandırmaya ve sergilenmeye değen modelleri bulunmaktadır.

– Sıra dışı iç ve dış alan baskısı ile dikkat çekmek, hareketli veya sadelik isteyenlere özel modeller bulunabilir.
– Sadelikten yana olanlar için daha özel ve profesyonel ürünler mevcuttur.

Örneğin; Sade renkli göz yormayan net tasarımların güpür baskılı olan modelleri. Sade bir o kadar şık olarak inci detaylarıyla süslenmiş tasarımlar.

– Kabartmalı ve çok özel işleme motifleri ile hareketlendirilmiş, kuşak eklemeli modeller.
Birçok farklı seçeneği her yerde bulunmayan ve görülmeyen modelleri değişiklik yaratma yanı ağır basanlar için tercih edilebilir.

Özel konsept ürünlerinin fiyatları nelerdir?

Malzeme ve işçilik standart davetiyelere göre çok daha üst sınıflarda üretim aşamalarından geçmesi nedeni ile standart davetiyelerden 40 ile 50 kuruş fazla miktarlarda ücretlendirilir. Kişilerin baskı taleplerine ve ek özellik isteklerine göre fiyatlar daha da artış gösterebilir.

Çiftlerin isteklerine tasarım çalışmaları değişebileceği gibi özel olarak zaman alabilecek tasarımlar için fiyat diğerlerine göre daha farklı olabilir. fiyatların belirleyici olmadığı tasarımlar da tasarımcıların özgün modeller çıkarmak için uzun süren bir çalışma yapacağı için bunlarda ücretler sonradan çıkarılmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın