Son zamanlarda davetiye sektörünün hızla gelişim kazanması sayesinde ve yoğun bir talebin olması ile de birlikte çok farklı davetiye tasarımlarını görmek mümkün olmaktadır.

Hayatınızın en anlamlı ve en güzel anlarınızı yaşamak için seçeceğiniz davetiyelerin güzel olması konusunda da doğru tercihlerde bulunmanız gerekmektedir. Tercih yapmanız gereken en önemli durumlardan birisi olan kona davetiyeleri nasıl olmalıdır? Şeklindedir.

Kına gecelerine özel olarak da davetiye seçenekleri bulunmaktadır. Artık özellikle bayanların davetiyelerine çok fazla önem vermesi nedeni ile en farklı ve en özel davetiye olması için çok fazla araştırma yapmaktadır.

Kına gecesi organizasyonlarının son derece muhteşem olması nedeni ile davetiyelerin de ona uygun olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Bütün organizasyonlar için farklı davetiye seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi ayrıca kendi tasarımlarınıza özel olarak da davetiye yaptırabilirsiniz.

Özel anlarınız için tercih edeceğiniz davetiyenizin nasıl olması gerektiği konusunda epey düşüncelere dalabilirsiniz. Kızlar arasında yapılacak olan kına gecenizin en muhteşem olmasını isterken davetlileri de çağıracağınız davetiyenizin de muhteşem olması gerekmektedir. Peki, kına davetiyeleri nasıl olmalıdır? Kına davetiyesi seçerken genç çiftler nelere dikkat etmelidir?

Kaç adat kına davetiyesi bastırılmalıdır? Tüm bu soruların cevaplarını bulmak ve düğünün, kına gecesinin kusursuz olmasını sağlamak için dikkatli ve özenli davranmak gerekmektedir.

blank

blank

 

– Düğün Davetiyesinden Farklılık Gösteren Kına Gecesi Davetiyeleri

Kına davetiyeleri genel olarak düğün davetiyelerinde farklı özelliklere sahip olarak tasarlanmaktadır. Bazen kına geceleri düğün davetiyeleri ile tek olarak davetlilere bildirilmektedir. Ama son zamanlarda genç gelin adaylarının adeta bekarlığa kız kıza veda partisi adına altında kına geceleri düzenlemeleri nedeni ile özel kına gecesi davetiyelerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Kına davetiye seçenekleri düğün davetiyeleri kadar bol seçeneğe sahip olmasa da kendi tasarımlarınızı da yansıtabilirsiniz. Çok fazla modele ulaşmak için internet üzerinden de araştırma yapabilirsiniz.

Bakmış olduğunuz kataloglar haricinde kendinize ve sevdiğinize özel bir davetiye arıyorsanız eğer kişiye özel tasarım davetiye yaptırabilirsiniz. Özel tasarım kına davetiyeleri her zaman için daha çok tercih edilmektedir.

 

blankblank

 

– Kına Davetiyesi Sözleri Nasıl Olmalıdır?

Kına davetiyesinin konseptinin nasıl olması gerektiği konusunda karar verildikten sonra sıra nasıl bir söz yazılması gerektiği konusuna gelmektedir. İnternette pek çok sitede farklı kına davetiyesi sözleri bulmak mümkündür.

Önemli olan sizi yansıtan, sizin tarzınızı ifade eden sözleri tercih etmektir. Klasik tarzda bir kına davetiyesi seçiyorsanız eğer sözlerini de klasik tercih edebilirsiniz. Kına gecemizde siz değerli davetlileri de aramızda görmekten mutluluk duyarız gibi bir cümle yeterli olmaktadır.

– Kına Davetiyesi Örnekleri Nelerdir?

*Püskül gibi aksesuarlar ile süslenerek hazırlanan pembe, kırmızı, turuncu kına gecesi davetiyeleri
*Ayna şeklinde süslenmiş olan kına gecesi davetiyeleri
*… Gelinin Kına Gecesi Davetiyesi şeklinde hazırlanan kına gecesi davetiyeleri
*Esprili kına gecesi davetiyeleri

Related Posts

Bir cevap yazın