Sıra dışı davetiye modelleri ile davetlerinizde özel birer konsept kazandırabilirsiniz. düğün temasına uygun doğa dostu çevreci davetiyeler hazırlamak hem sizin içinizi ferahlatacak hemde davetlileri mutlu edecektir. Farklı etkinliklerin ihtiyaçlarına göre kağıt ve renkler ayarlanabilir .

Bunlar tamamen sizin isteğinize göre yapılmaktadır.  Bu noktada tercih edilebilecek davetiye modellerin aşağıda ki sıralayabiliriz.

– Düğün davetiyeleri
– Toplantı davetiyeleri
– Özel davetiyeler
– Nişan davetiyeleri
– Kına davetiyeleri, gibi davetiye türleri için seçenekler hazırlanıyor.

blank

Düğün Davetiyeleri İçin Sıra Dışı Modelleri

Düğün davetiyeleri için çok sayıda sıra dışı davetiye modeli olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak şeffaf cam tasarımlı davetiye modeli özel bir davetiye tercihidir. Bu seçeneğin yanında düğün davetiyelerinde sıra dışı davetiye tasarımı olarak dikkat çeken üç boyutlu davetiyeler de özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. her sezon ihtiyaçlara uygun olarak yeni şeyler çıkmaktadır.

Örneğin önceki yıllar tercih edilmemesine rağmen şimdilerde şeffaf malzemeler ile hazırlanmış tasarımları görmek mümkündür. bunların baskıları da istenildiği gibi malzeme kalitesine uygun olarak yaldızlı bir şekilde yapılmaktadır.blank

 

kabartmalı ve üç boyutlu tasarımları ile öne çıkan bu modeller yazı ve renkleri ile de özel birer tercih konuşturuyor. Ajanda halinde tasarlanmış davetiye modelleri yanında ahşap davetiye modelleri de sıra dışı davetiye modelleri olarak tercihlere sunuluyor.

blank

Toplantı Davetiyelerinde İlginç Tasarımlar

Toplantı davetlerini hatırlamak için hazırlanmakta olan sıra dışı davetiye görselleri toplantının türüne göre özel tasarımlara dönüşüyor. Bir müzik ortamına davet için plak şeklinde hazırlanmış davetiyeleri kullanılabilirken moda tasarım da bir toplantı içinde mini ayakkabı ya da mini kravat şeklinde tasarlanmış davetiyeler tercih edilebiliyor.

Bu konseptler genellikle üç boyutlu tasarımda olurken davetin türüne göre özel fikirler ve detaylar davetiyeye eklenebiliyor. tasarımcı ile davetiye sahibinin görüşleri birleştirilerek yeni modeller hazırlanabilmektedir. burada tek önemli olan tasarımların davetlilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde olmasıdır.

blankKına Davetiyeleri

Düğün öncesi önemli günlerden biri olan kına geceleri davetiyeler ile de özel birer konsepte kavuşuyor. Kına davetiyesi olarak daveti üzerine eklenmiş olan mini kına paketleri bu tasarımı sıra dışı tasarıma kavuşturmak en bu tasarımda bulunan bindallı kıyafet dizaynları daha tasarımı özel bir hale getiren detaylardır.

Kına gecesi davetiyelerinde bindallı ve kına detayı yanında mum detayı düşünülerek işlevsel kına gecesi davetiyesi hazırlanabilir. Mini mum tercihleri kullanılarak düğün davetiyesine kına, mum eklemesi yapılabilir ve böylece kına gecesine gelen misafirleriniz hazır halde merasime katılabileceklerdir.

blankblank

Davetiyelerde Farklı Tasarımlar

Tasarımları ile farklı görünüşlere sahip olan davetiyeler ele alındığında birbirinden farklı dizaynlar yine çıkıyor. Bu noktada öyle alabileceğimiz farklı davetiye modellerini şu şekilde belirtebiliriz.

– Konser bileti tasarımlı davetiye
– İpli davetiye
– sinema klaketli tasarımlı davetiye
– Gelinlik damatlık şeklinde üç boyutlu davetiye
– Parfüm kutusu şeklinde davetiyeblank

blank

Bunlar gibi daha bir çok farklı tasarımlar yer almaktadır. bu  davetiye modelleri ile düğünlerde, nişanlarda, toplantılarda ve davetlerde sıra dışı davetiye modelleri tercih edilebilir. Bu modelleri ek olarak sıra dışı davetiye modelleri arasında öne çıkaran diğer tercihler farklı tasarımlar oluşturuyor.

Bu modelleri içinde ele alınabilecek diğer tasarımlarda karton, plastik, cam, ahşap ve kumaş gibi özel materyallerle hazırlamakta olup değişik renkte ve değişik tasarım da sıra dışı davetiye modelleri hazırlanıyor. Böylece her amaca uygun ve her tarza uygun sıra dışarı davetiye modelleri ile etkileyici ve akılda kalıcı organizasyonlar hazırlanabiliyor.

Düğünlerin ve organizasyonların vazgeçilmezi davetliler olduğu için bunları kendi etkinliğinize çağırmak için göndereceğiniz davetiye tasarımların da güzel ve göze hoş gözükecek şekilde olması gerekiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın