Kına Geceleri için yapılan organizasyonlar son zamanlara ihtişamlı olarak  geniş organizasyonlar ile kutlanmaya başlamıştır. daha önceleri evlerede yapılan kına geceleri şimdilerde organizasyonlar eşliğinde çok daha büyük mekanlarda icra edilmektedir.

aynı zamanda organizasyon firmalarında kına geceleri için yaptıkları çılgın organizasyonlar sayesinde kına gecelerine katılan davetli sayılarında  zaman zaman artışlar olup katılımcıların artması da hem evlenecek olan çiftleri mutlu etmiş hemde bu konuda yeni düşüncelerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. davetiye tasarımları gece için kıyafet seçimi organizasyonda yapılacak etkinlikler gibi birçok farklı alanda yeni hizmetler eklenmiştir.

blank

Kına organizasyonlarının yapılışında da son zamanlarda değişilikler olmuştur. önceleri basit şekilde türküler ile eda edilen geceler şimdi müzik gruplarının katılımları ile canlı müzik organizasyonları eşliğinde yapılmaktadır. 

Her organizasyonda olduğu gibi etkinliğin artması ve katılımcıların çoğalması demek bu alanda yapılacak olan diğer çalışmalarında genişlemesi demektir. örneğin davetiye firmaları da kına geceleri için çeşitli davetiye modelleri tasarlayarak evlenecek olan gelin adaylarının beğenisine sunmaktadır. yapmış olduğumuz kına davetiye tasarımları her kezden önce gelinlerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanmaya başlamıştır.

Gelin adaylarının böyle bir gecede kendilerini göstermek ve davetlilerini de gönderikleri katılım davetiyelerinde kendilerini mutlu edecek onların hoşuna gidecek şekilde görsel zenginlik kriterlerine sahip kına gecesi davetiyeleri tasarımları yapmaya başlamışlardır

blank

Geniş bir tasarım alanına sahip olan davetiye firmamız her zaman yeni tasarımlara imza atmaktadır. kına davetiyeleri için de dönem dönem gelin adaylarının fikirlerine başvurarak ve iş yerimize gelen müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak onlara uygun davetiye tasarımları üzerine çalışmaktayız.

Gelinlik giymeye hazırlanan heyecanlı gelin adayları kına gecelerinde bir nevi de olsa düğün gecesinin provasını yaparak kendini o muhteşem düğün gecesi eğlencesine hazırlamaktadır. kına gecelerine önem veren gelin adayları için bizde kına davetiyelerine aynı derece önem vermekteyiz.

Kına geceleri de zaten düğünleri aratmayacak nitelikte olup hatta bazı çiftler sadece nikah ve kına eğlencesi yaparak düğünü pas geçmişlerdir. tabi bunu maddi imkanlar doğrultusunda bir kararda vermiş olabilirler.

blank

Kına geceleri artık erkek ve kadın karışık olarak ta kutlanmaktadır. komple ailelerin geldiği bu kına geceleri için çiftler tıpkı bir düğün gecesi gibi bütün imkanlarını kullanarak kına gecelerini kutlamaktadırlar.

Sadece kına gecesi kutlamak istemiyorsanız ve aynı zamanda bir düğün gecesi de düzenlemek için imkanınız var ise size tavsiyemiz muhakkak bir düğün gecesi de kutlamanız ve düğün gecesi gelinliğinizi üzerinize giymeniz olacaktır

İyi bir düğün yapmaktan asla vazgeçmeyiniz. çünkü ömrünüzde bir kere olacak olan o muhteşem gece gelinlik giyme fırsatının elinizden kaçırmamanızı tavsiye ederiz. sonradan pişman olabilirsiniz

Kına Gecesi organizasyonları için kullanacağınız kına davetiyeleri günümüzde kına gecelerinde giyilen kıyafetlerden esinlenerek tasarlanmıştır.

blank

Örneğin dizilerde gördüğümüz kaftan kıyafetleri son zamanlarda kına gecelerinde gelin adaylarının üzerinde gözükmeye başlamıştır. bizde bunu dikkate olarak kaftanlar üzerine kına davetiye tasarımları yapmaktayız

 

Kına Davetiyeleri gelin resimleri ve gelin karikatürleri kullanılarak yada bir gelinin üzerinde ki gelinlik kıyafeti gibi kesilen kağıtlar özel olarak baskılardan geçirilerek çok farklı kalite ve renklerde hazırlanmaktadırlar.

Bunların üzerine de çok çeşitli süsleme teknikleri mevcut olup gerek fiyonk, kurdele, ip, boncuk, inci gibi daha farklı birçok süsleme çeşitleri ile davetiyelerin üstleri süslenerek daha çekici hale getirilmektedirler üzerine basılmaktadır.

blank

Bu davetiyeler genel olarak kırmızı renkli olup kına gecelerini de anımsatacak türdendirler. bazen bir gelinlik resmi bazen de bir kaftan resmi tek renkli olarak yada çiçekli bir motif kullanılarak bazende kadife tarzında baskı yaptığımız flok baskılı olarak tasarlanarak farklı görüntüler elde edilmektedir. çiftlerin de bu tarz da istekleri olduğu için bizler tasarımlarımızda daha çok gelin adaylarının sevdiği renkleri kullanmaktayız.

Öncelikli olarak hem kına gecesini canlandıracak hemde davetlilere gönderildiği zaman bunun bir kına davetiyesi olduğunu anımsatacak renklere yer vermekteyiz. kına davetiye modellerine sitemizde bulunan kına davetiye çeşitleri kataloğundan ulaşabilirsiniz.

Kataloglarda istediğiniz davetiye renklerine uygun tasarımlar bulunmaktadır. ayrıca farklı renklerde çalışmalarda yapılmaktadır. kına geceleri için kırmızı renklerinde yanında turkuaz renkleri ve mavi tonlarında renkler de tercih edilmektedir. her tasarım ayrı bir görsel zenginliğe sahiptir. bu yüzden renklerden daha çok tasarımın görünüşü ve görsel açıdan beğenisi önemlidir.

Related Posts

Bir cevap yazın