Gelin adaylarının ayrı bir heyecan günü de kına gecesi etkinlikleridir. gelinler bu gece için aylar önceden hazırlanırlar ve hiç bir eksiklik olmasın diye her şeyi önceden planlanır. bu gece en yakın arkadaşlar ve aile fertleri akrabalar yakın komşular hep beraber bu heyecana ortak olmak için gelin adayına yardım ederler.

blank

Yakın arkadaşlar için kıyafet seçimi ve o gece yapılacak olan organizasyonlar için ekstra süslemelerin yapılması gibi bir çok alanda farklı çalışmalar başlamıştır. bunların en başında da kına davetiyesi ve kına kıyafeti gelmektedir.

Biz şimdi kına davetiyesi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. bu gece için nasıl bir kına davetiyesi seçilmeli ve üzerine neler yazılmalı gibi farklı konular hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kına davetiyeleri aslında düğün davetiyesi kadar önemlidir. hatta bir gelin için kına gecesi daha çok hatıra olarak kalacağı için burada yakın arkadaşlar arasında kendini iyi hissetmesi ve kendi duygularını paylaşması açısından seçeceği kına davetiyesi de basit olmamalıdır. sıradan bir kağıt parçası şeklinde kına davetiyesi yaptırmak hoş olmayacaktır.

Aslında kına gecesi davetiyeleri diğer düğün davetiyeleri kadar pahalı değildir. bunların fiyatları daha uygundur. ebat olarak da diğer davetiyelere nazaran daha ufaktır. böyle olunca da hem bütçeyi sarsacak bir etkinlik olmayacaktır. hemde gelin adayının istekleri yerine getirilmiş olacaktır

blank

Kına Geceleri için yapılan organizasyonlar son zamanlara ihtişamlı olarak genişleme ve geniş organizasyonlar ile kutlanmaya başlamıştır. aynı zamanda organizasyon firmaları da kına geceleri için yaptıkları çılgın organizasyonlar sayesinde kına gecelerine katılan davetli sayılarında artmasına neden olmuştur.

Hal böyle olunca biz davetiye firmaları da kına geceleri için çeşitli davetiye modelleri tasarlayarak evlenecek olan gelin adaylarının beğenisine sunmaktayız.

Yapmış olduğumuz kına davetiye tasarımları her şeyden önce gelinlerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanmaya başlamıştır.
Geniş bir tasarım alanına sahip olan davetiye firmamız her zaman yeni tasarımlara imza atmaktadır.

Kına davetiyeleri için de dönem dönem gelin adaylarının fikirlerine başvurarak ve iş yerimize gelen müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak onlara uygun davetiye tasarımları üzerine çalışmaktayız.

Kına davetiyeleri her zaman daha farklı tasarımlara yer verilerek hazırlanmışlardır. bunlar da renklerde belirli ölçüde sabit olup tasarımlarda kına gecesini anımsatacak görsel ve kırmızı renklere ağırlık verilmiştir.

blank

Gelinlik giymeye hazırlanan heyecanlı gelin adayları kına gecelerinde bir nevi de olsa düğün gecesinin provasını yaparak kendini o muhteşem düğün

gecesi eğlencesine hazırlamaktadır. kına gecelerine önem veren gelin adayları için bizde kına davetiyelerine aynı derece önem vermekteyiz.

Kına geceleri de zaten düğünleri aratmayacak nitelikte olup hatta bazı çiftler sadece nikah ve kına eğlencesi yaparak düğünü pas geçmişlerdir. tabi bunu maddi imkanlar doğrultusunda bir kararda vermiş olabilirler.

geniş çaplı olarak düşünülmemiş olsa da ufak çaplı olarak yakın çevreler ile birlikte yapılabilir. bunun hem maddi olarak külfeti azdır hemde düğün öncesi gelin ve damat için ön hazırlık gibi bir düğün provası da düşünülebilir. yada sadece kına ile işi sonlandıracak şekilde bir organizasyonda ayarlanabilir

Kına geceleri artık erkek ve kadın karışık olarak ta kutlanmaktadır. komple ailelerin geldiği bu kına geceleri için çiftler tıpkı bir düğün gecesi gibi bütün imkanlarını kullanarak kına gecelerini kutlamaktadırlar.

blank

Sadece kına gecesi kutlamak istemiyorsanız ve aynı zamanda bir düğün gecesi de düzenlemek için imkanınız var ise size tavsiyemiz muhakkak bir düğün gecesi de kutlamanız ve düğün gecesi gelinliğinizi üzerinize giymeniz doğru olacaktır.

İyi bir düğün yapmaktan asla vazgeçmeyiniz. çünkü ömrünüzde bir kere olacak olan o muhteşem gece gelinlik giyme fırsatının elinizden kaçırmamanızı tavsiye ederiz. sonradan pişman olabilirsiniz

Kına Gecesi organizasyonları için kullanacağınız kına davetiyeleri günümüzde kına gecelerinde giyilen kıyafetlerden esinlenerek tasarlanmıştır.
Örneğin dizilerde gördüğümüz kaftan kıyafetleri son zamanlarda kına gecelerinde gelin adaylarının üzerinde gözükmeye başlamıştır. bizde bunu dikkate olarak kaftanlar üzerine kına davetiye tasarımları yapmaktayız

Kına Davetiyeleri gelin resimleri ve gelin karikatürleri kullanılarak yada bir gelinin üzerinde ki gelinlik kıyafeti gibi kesilen kagıtlar üzerine basılmaktadır.

Bu davetiyeler genel olarak kırmızı renklidir.. kına davetiye modellerine sitemizde bulunan kına davetiye çeşitleri kataloğundan ulaşabilirsiniz

Related Posts

Bir cevap yazın