Kişisel tercihlere göre düğün, nikah ya da kına organizasyonları için sade veya modern davetiye modelleri seçme şansınız, sunulan zengin fırsatlar bünyesinde oldukça kolaydır.

Üstelik bütçeye göre çok şatafatları ve süsleri olmayan ama aynı zamanda zarif bir görünüme sahip davetiye modellerinden de elde edebilirsiniz. Her iki seçenek içerisinde de geniş bir seçenek imkânı sizleri karşılıyor.

Sade Tasarımlı Davetiyeler

Sade davetiye çeşitleri modern davetiyeler kadar zengin bir seçenek altında sunulmaktadır. Sade bir davetiye seçmenin iki farklı nedeni vardır. Birincisi her çiftin bütçesine göre fazla süs eklemeleri yapmadan bir davetiye modelini alırken, aynı zamanda şık bir görünüme de sahip bir davetiyeye sahip olmak istemeleridir.

 

blankblank

 

İkincisi ise bütçe fark etmeksizin, fazla gösterişli davetiye modellerinden pek fazla haz almayan çiftlerin kişisel tercihlerine göre bir sade davetiye modelini düğünleri için kullanmak istemeleridir. Her iki neden için de bu konudaki seçenekler mümkün olduğunca, tasarımcı ve üreticiler bünyesinde istekler göz önüne alınarak piyasaya davetiye modelleri sunulmaktadır. Örneğin sade model seçenekleri arasında;

Klasik olan dikdörtgen, yarısı farklı şekiller ile tasarım yapılmış ve bir kurdele ile enlemesine bağlanmış modeller oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir.

Ya da sanki dış kısmında bir zarf varmış ve içinden davetiyenin yarısı çıkmış bir şekildeki görünüm ile hazırlanmış modellerden bir seçim yapılabilir. Kare tarzı ve üzerinde küçük bir püsküllü ip bulunan, sadece davetiyeden oluşmuş modeller de yine moda olan sadece tasarımlar arasında yer almaktadır.

 

blankblank

 

Bir mektup zarfına benzeyen, zarfın kenar kısımları altın renginde çizgi tasarımı ile yapılmış ve davetiye bölümü katlamasız tek bir kağıttan oluşan model seçenekleri de yine bu sezon için en çok tercih edilen sade modeller arasında yerini almış durumdadır.

Nedenleriniz ne olursa olsun, yine modeller arasındaki zengin bir çeşit içinden güzel ve sade bir davetiye modeli ile düğün ya da kına ve nişan organizasyonları adına bir seçim yapabilirsiniz. yapacağınız seçim etkinliğinize uygun tasarımları ve renkleri de seçmenize yardımcı olacaktır.

Modern ve Elit Tasarımlı Davetiyeler

Farklılığı seven, üzerinde birbirinden değişik süslemeler, dantel eklemeleri ya da fırfırlı süs çeşitleri ile birlikte özel bir tasarım bünyesinde modern davetiye çeşitleri her sene olduğu gibi bu yıl da oldukça zengin bir kategori içerisinde beğeniye sunulmuş durumdadır.blank

Hayatının en önemli dönemi için unutulmaz bir davetiye modeli isteyen tüm çiftlerin tercihi, modern davetiye çeşitleri arasından yapılacak bir tercih olmaktadır.

Özel bir sanatsal işleme ile tasarım yapılmış içi oymalı biçimde yazı ya da şekil yapılan modeller bu sene büyük bir ilgi görmektedir. Ayrıca özel ve kalın bir zarf çeşidi ile hazır edilmiş, davetiyesinin etrafı ise farklı çiçek desenleri ile süslenmiş modeller de beğeni toplamaktadır.

İki katlı halde olan ve açıldığı zaman içinden 3 boyutlu örneklerin çıktığı modeller de oldukça ilgi çekmektedir. Özellikle zarfların üzeri, köşeleri ve diğer tüm kenarları farklı süslemeler ile hazırlanmış olan modern davetiye modelleri içerisinde daha sayısız ürün bulmak mümkündür.

Related Posts

Bir cevap yazın