Pasta düğünlerin vazgeçilmez trendlerinin bir parçasıdır. sahneye çıkışı düğünlerin en tatlı anlarındandır, pasta sahneye çıkarken çocuklar hatta davetliler bile bütün dikkatlerini pasta üzerinde yoğunlaştırırlar.

blank

Sizlerde o anı en güzel şekilde yaşayabilmeniz için en güzel pasta trendleri ile arasından size en uygun olanını tercih etmelisiniz. Pasta davetli olan herkesin ilgisini çekebilecek ve düğün organizasyonunun tamamlayıcı unsurlardandır. Hiçbir düğün pastasız olmaz. ve davetli olan herkes de pastanın sahneye çıkışını beklerler.

Şaheser Pastalar

Usta eller tarafından şahane bir mimar tarzı ile hazırlanmış bu pastaların şıklığı sizleri bile büyüleyecek ve kendinizi bu gece daha mutlu edeceksiniz

Şıklığın ve zarafetin son noktası diyebileceğimiz bu şaheserler lezzetleri ile de kendilerinden söz ettirecek damak tadına sahiptirler. ihtişamlı bir şekilde sahneye çıkan bu pastalar organizasyon temasın uygun yenilebilir tarzdan süsleme ve aksesuarlarla geceye ayrı bir renk katacaktır.

İçeriğini ve lezzetini kendi zevkinize göre ayarlayabilir hatta istediğiniz tasarımı da uygulayabilirsiniz. büyüklüğünü bütçenize uygun olarak değiştirme imkanınız bulunmaktadır.

blank

Cupcake Pastalar

Kişiye göre özel olarak hazırlanmış bir kek türüdür. şimdilerde alternatif olarak düğün pastası olarak da kullanılmaya başlanmıştır.

Davetliler için farklı damak tatlarında hazırlanan bu pastalar son dönem tercihleri arasında yerini almaktadır. farklı lezzetleri usta eller sayesinde hem gecenize ren katabilir. hemde sizin için gelen davetli misafirleriniz için lezzet şöleni sunabilirsiniz

Alternatif renk ve lezzetler sunan cupcake pastaları kişiye göre sunulması açısından değişik bir ikram seçeneğidir

Makaronlar

Bütün pastahanelerde yerini almış olan bu ufak kurabiyeler şimdilerde düğün gecelerinde kendilerine yer edinmiştir.

en çok tüketilen kurabiye türlerinden olan bu makaronlar krema ve bademin lezzeti ile bütünleşip farklı renkler ile göz alıcı bir ikram tercihi olmuşturlar.

Farklı renklerle servis yapma imkanı sağlayan minik tatlılar sahip oldukları renkler sayesinde düğün temasına uyum sağlayarak düğün pastalarının yanında en iyi yardımcı atıştırmalık görevlerini yapmaya hazırdırlar.

Vintage ve Retro düğün temasına en çok tercih edilen pasta türlerinden olduklarını ve son günlerde düğünlerde sıkca gördüğümüzü de sizlerde belirtmek istiyoruz.

blank

 Çikolatalı Pastalar (Meyveli)

Çikolata ve meyve karışımı ortaya çıkan hafif dayanılmaz lezzetler, çikolata içerisinde batırılmış taze meyvelere kimse hayır diyemez.

Vazgeçilmez bir tat olan çikolatayı hepimiz severiz. birde içinde meyve varsa ozaman daha lezzetli düğün pastası olması kaçınılmaz olur.
Mevsimsel meyvelerin düğün pastasında kullanılması pasta fiyatını da aşağı çekecektir.

Hemde pastanın içerisinden çikolaya batırılmış vaziyette çıkan bir çilek inanılmaz bir lezzet katacaktır düğün pastanıza

blank

 Gelin & Damat Figürleri

Düğün pastalarını daha gösterişli ve ihtişamlı yapmak için ufak minyatürler kullanılarak süslenmesi ve sahneye çıkarken cazibesinin arttırılması
Romantik bir düğün yapıyorsanız pasta üzerinde kullanılacak bir gelin damat figürü çok iyi gelebilir.

bunlar yenilebilir cinsten de olabilir bir aksesuar süsü de olabilir tercih sizin pastanızı illa ki bir şekilde süslemeniz gerekecek bunun nasıl yapacağınız konusunda tabi ki usta eller size yardım edecek ama bunların yanında sizin de fikriniz olması lazımdır

Gelin damat minyatür figürleri pasta üzerine istediğiniz renkte koyulabilir. örneğin beyaz yada uçuk pembe renkler pastanın daha şık görünmesini sağlar.

blank

Sıra dışı ve İlginç Pastalar

Yetenekli biriyim diyorsanız pastanızı sıra dışı komik yada usta bir tasarımla servis edebilirsiniz. parti temasına önem veriyor ve her şeyin geceye uygun olmasını istiyorsunuz.

Davetlileriniz eğlensin yesinler içsinler düğün geceniz her anı ile hatırlasın istiyorsanız sıra dışı düğün temasına pastanızı da dahil edebilirsiniz.

Yada tasarımı arkadaşınızdan veya organizasyonu yapan firmanızın tasarımcı personelinden yardım alarak uygulayabilirsiniz. eğer sizin uygulama şansınız yok ise bunu birlikte yapabilirsiniz. düğün ruhunu yansıtacak pastanızı tasarlatarak sahneye çıkışında bütün dikkatleri üzerine toplanmasını ve sizin şıklığınıza yakışmasını sağlayabilirsiniz.

Eşsiz fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek ve hayalinizdeki pasta modelini yaptırmak için düğün pastası firmalarından da ilham alabilirsiniz

Related Posts

Bir cevap yazın