Organizasyonlara uygun şekilde eksiklik ya da kusur meydana gelmemesi için insanların taleplerine göre host ve hostes ayrımı yapılarak personel tercih edilebilir. Kısa süre içerisinde temin edilen host ve hostesler donanımlarında eksiksiz hazır olmaktadırlar.

30 yaşın altında profesyonel hizmet donanımına sahip, tecrübeli, yabancı dil deneyimi olan misafirlere ve konuklara elinden gelebildiğince en iyi şekilde hizmet gösteren tüm donanım alanlarında, hizmeti vermeyi başarabilen personeller temin edilmektedir.

blank

Aktivasyona Ve Etkinliğe Uygun Hostesler:

Bayan hostesler bu konuda biraz daha aktif ve etkin olarak çalıştıkları nedeniyle, otellerde veya düğün organizasyonlarında en iyi şekilde performans sergilemektedirler. Organizasyonların, ticari alan kokteyli veya parti olarak tercih edilen kesimlerinde, her alanda hostes temini gerçekleştirilebilir.

İnsanlar genellikle etkinlik ve organizasyonlarda hazır halde bulunan ikramlıkları ve hizmetin hiçbir şekilde aksamaması için hostes temini talep etmektedirler.

Kişiler organizasyonların en önemli kolunu oluşturan host veya hostes ihtiyacı duydukları ilk andan itibaren, güvenle temin edebilecekleri hizmetten faydalanabilirler.

İnsanların istedikleri gün ve istedikleri saat sınırlaması içerisinde, host ve hostes temini gerçekleştirilebilir. Hizmet dağarcığı altında karşılama veya ikram hostesleri, servis hostesleri, hizmet sunmaları için profesyonel donanımlar sayesinde organizasyonlar ve etkinliklere büyük yardımcı olmaktadırlar.

blank

Hosteslerin teminatı konusunda organizasyon ve konseptleri, kişi sayısına ne kadar ihtiyaç duyuluyorsa, o kadar temin edilir. Konsept içinde ihtiyaç duyulacak etkinliklerden, servis alanlarına kadar birçok konu hakkında farklı değişiklikler göstermektedir.

Güvenilir Host Veya Hosteslerin Temini

Kadın veya erkek servis personeli olarak tercih edilen veya ihtiyaç duyulan hosteslerin, genellikle organizasyonlar içerisinde alacağı görevlere göre birçok alanda değişiklik gösterebilmektedir.

Kişilerin temin edileceği saatler arasında göstermiş oldukları hizmetler ile insanlara yakın temas kuracaklarından dolayı, son derece güvenilir ve tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Tecrübesinden ziyade servisin nasıl yapılacağını, ikramların nasıl gerçekleştirileceğini en iyi şekilde bilen görevliler temin edilmektedir.

blank

Host Veya Hosteslerin Yabancı Dil Teminatı

Servisin gerçekleştirildiği alan içerisinde yabancı insanlarda bulunabilir. Hosteslerin bu konuda yabancı dil tecrübeleri de bulunarak temin edilmektedir.

Bay veya bayan fark etmeksizin insanlara daha iyi ikram ve hizmet sunabilmek adına yabancı dili ve ihtiyaç duyulan dil seçeneğini bilmeleri kaliteli hizmet potansiyelini en iyi şekilde artırmaktadır.

Esnek çalışma saatlerine adapte olan, mükemmel kalitede hizmet veren ve organizasyonlara en iyi şekilde uyum sağlayan host ve hostesler istenen zaman dilimi içerisinde hizmete hazır hale gelebilmektedir.

blank

Seri Hizmet Vermek Adına Genç Hostesler

Enerji dağarcığının uzun süreler boyunca devam etmesi için, servisin aksamaması ve personellerin sürekli olarak güler yüzlü hizmet vermeleri için, 30 yaş altında ve profesyonel hizmet donanımına sahip hostesler tercih edilmektedir. Erkek veya bayan fark etmeksizin tamamı genç ve dinamik olmasının şartı ise organizasyonlarda hizmetin hiçbir şekilde aksamasına müsaade etmemekten kaynaklanır.

Bay Veya Bayan Hostes Teminatı

Etkinliğin veya organizasyonun yapılacak alanda hizmet sunan host veya hosteslerin genellikle ortamlara daha iyi ayak uydurması ve hizmet donanımları sayesinde misafirlerin aksamadan, en iyi kalitede hizmet almalarını sağlamaktadırlar.

Servis ikramları süresince aralıksız olarak düğün veya etkinlik sonuna kadar profesyonel bir şekilde hizmet verme kapasitesine sahiptirler. İşini iyi yapan host veya hostesler kapasiteleri itibarı gereğince organizasyon yapılacak alanı çok iyi tanıyarak mutfak ve servis alanları ekipmanlarına, en iyi şekilde hakim olmaktadırlar.

blank

Hizmet dağarcığında görev aldığı yeri tanıyan, bilinçli bir şekilde servis yapan, donanımlarını en iyi özellikleri ile yerine getiren host veya hosteslerin servis alanlarındaki davranış biçimleri, kusursuz ve eksiksiz olmaktadır.

Organizasyonun Yakışan Üniforma Teminatı.

Konseptler hangi alanda düzenleniyor olursa olsun, her zaman resmi, şık ve asil duran host veya hostesler giyimleri konusunda da en kaliteli hizmeti sergilemektedirler.

Giyim, tecrübe, artı enerjik hizmet olmak üzere kusursuz ve eksiksiz hizmetin tüm donanımlarını yerine getirerek konuklarına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

blank

Üniformaların Mekana Göre Değişiklik Göstermesi

Talep edilen her alanda kılık ve kıyafet konusunda titizlikle değişiklik sergilenebilir. Genellikle bayan hosteslerin etek veya pantolon giyme ihtiyaçları karşı tarafın taleplerine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Otel konsepti içerisinde hizmet veren veya etkinlik organizasyonları alanında hizmet sunan hosteslerin, genellikle kılık kıyafetlerini de tam bir üniforma ebatın da ürünler tercih edebilirler.

Erkek hostlar ise smokin tarzında giyim ve kuşam donanımları sayesinde organizasyonun ve konseptin daha özel bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadırlar.

Etkinlikler içerisinde host veya hosteslerin giyim tercihleri de kalitenin oluşmasında büyük önem arz etmektedir.

blank

Eğitim Tecrübesine Ve Özel Donanımlarına Göre Host Veya Hostes Hizmeti

Kadın veya erkek hostes fark etmeden kişilerin çalışma alanlarına uygun, kendi talepleri ve istekleri doğrultusunda eğitimli olarak tercih ettikleri host ve hostes teminleri mümkündür. Genellikle insanlar tecrübeli ve nasıl davranacağını bilen kişileri tercih ederken, eğitim düzeylerinde de oldukça dikkat edilmektedir. Bu konu hakkında profesyonel donanımlarla hizmet sunan host ve hosteslerin en iyi şekilde temini gerçekleştirilir.

Mekana uygun görünümleri, diksiyonu düzgün ve profesyonel detaylarının en iyi şekilde sağlanması, organizasyonun kalitesini oluşturmaktadır. Kalite prensipleri arasında ve hosteslerin sağlamış olduğu hizmet hızı da önemli bir unsurdur.

Bu nedenden dolayı enerjik olan ve aktivitesine en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan host ve hostesler talep eden yerlere temin edilir. Donanımlar itibariyle hiçbir şekilde hizmette aksama yaşanmaması için, çok büyük titizlikle tercih edilen host ve hostesler, seçim sırasında bile elemeden geçmektedirler.

blank

Konseptlere Göre Değişiklik Gösteren Host Ve Hostes Hizmeti

– Düğün Organizasyonları
– Kına Konsepti
– Nişan Organizasyonları
– Otel Ve İş Yemekleri
– Toplantılar
– Çeşitli Etkinlikler
– Partiler
– Dernek Yemekleri
– Doğum Günü Organizasyonları
– Sünnet Yemekleri, Sünnet Eğlenceleri
– Otel İçerisindeki Yazlık Tatil Alanlarında Gerçekleştirilen Etkinlikler,

blank

Olmak üzere her alanda değişik sunum ve profesyonel detaylara yer verilmektedir. Host ve hosteslerin bu alanda hizmet vermeleri ve donanımlarını her alanda her şekilde yerine getirmeleri kusursuzlukla gerçekleştirilmektedir. Hiç bir hataya yer vermeden, profesyonelliğini konuşturan hosteslerin yer almış olduğu konseptler, çok daha kaliteli duruşa sahip olmaktadır.
Yapılacak Hizmete Göre Değişkenlik Gösteren Host Ve Hostes İhtiyacı

Sadece mekanlarda bulunan organizasyonların içerisindeki ikramlıkları ve servis alanlarını konuklara sunmak ile host ve hosteslerin vermiş olduğu hizmet dağarcığı sınırlı kalmamaktadır.

Çocuk bakımlarında, eğlence ve oyun alanlarında çocukların en iyi şekilde gözlemlemelerinde, host ve hosteslerin büyük yardımı dokunmaktadır.

Konuklara servis ve ikram dışı alanında, karşılama hizmetlerinde, kapı valesi olarak görev alabileceği konumlarda, her alanda akla hayale gelebilecek bütün konseptlerde host ve hostesler yardımcı olmak için temin edilebilir. Çok uygun rakamlarda günlük ücretleriyle sigortaları da karşılanmaktadır.

blank

Üniformaları Uyum Sağlayan Host Ve Hostesler

Hizmet dağarcığı arasında otel konseptleri, özel resmi kuruluşların kendi organizasyonlarında tercih ettikleri host ve hosteslerin üniformalarına en iyi şekilde uyum sağlamaktadırlar. Genellikle organizasyonların arasında, kişilerin üniformaları, firma tarafından uygun görülen ve resmiyete uygun bir şekilde tercih edilen üniformalar kullanılmaktadır.

Bu gibi durumlarda farklılık göstermesi beklenen üniformaların ve otellerin veya organizasyon konseptlerinde, host ve hostes talep eden kişilerin, kendi uygun gördükleri üniformaları temin edilerek hazır hale getirilebilir.

​​​​

Related Posts

Bir cevap yazın