İlişkilerinin ciddi bir yolda ilerlediğini düşünen çiftler evlilik yoluna adım atmaları gerektiğini düşünürler. Böylece evlenmeye karar verirler. Bu karardan sonra telaş başlar. Evlenme teklifi kadınlar için evliliğin en önemli ayrıntılarından biridir.
Bazı erkekler evlenme teklifi etmiyor olsa da çoğu erkek etmektedir.

blank

Erkeklere büyük görev düşen bu kısımda, çok farklı evlenme teklifi hazırlayan erkekler ile karşılaşmak mümkündür.
Farklı evlenme teklifleri arasında yer alanlardan; su altında evlenme teklifi edenler, hayvan aracılığı ile evlenme teklifi edenler, helikopter aracılığı ile evlenme teklifi edenler, yüksek dağların üzerinde evlenme teklifi edenler, grafiti ile evlenme teklifi edenler gibi evlenme teklifleri farklı evlenme tekliflerinden sadece birkaçıdır.

Evlenme teklifi konusunda sıkıntı çeken, farklı evlenme teklifi etmek isteyenler için evlilik teklifi organizasyonu bulunmaktadır. Bu organizasyonlar erkeklere yardımcı olabilir.

blank

Evlilik teklifi organizasyonlarından birkaçı şöyle sıralanabilir;
– Sinemada evlenme teklifi
– Yat eşliğinde evlenme teklifi
– Lunaparkta evlenme teklifi
– Sahilde evlenme teklifi
– Otel odasında evlenme teklifi
– Havai fişek ile evlenme teklifi
– Balonlar ile evlenme teklifi
– Helikopter ile evlenme teklifi
– Dalış ile evlenme teklifi
– Hayvanlar aracılığı ile evlenme teklifi
– Müzik ile evlenme teklifi
– Puzzle ile evlenme teklifi

blank

Sinemada evlenme teklifi nasıl yapılır?

Sinemada yapılan evlilik teklifinde, kişi evleneceği eşini sıradan bir günmüş gibi sinemaya almalıdır. Ardından organizasyon şirketinin karar verdiği sinema salonuna gidilmelidir.
Kişi önceden özel fotoğraflarını bulundurduğu flash diski organizasyon şirketine vermelidir. Böylece sinemada istenilen görüntüler ile evlilik teklifi organizasyonu yapılır.Evlilik organizasyonuna bağlı olarak balonlar, konfeti, çiçekler, fotoğraf çekimi yapılır. Farklı ekleme yapmak isteyenler de olabilir. Fakat fiyatlandırma ona göre de değişecektir.

Yat eşliğinde evlenme teklifi nasıl yapılır?
Yat eşliğinde yapılan evlenme teklifleri bazen yat içerisinde, bazen de yatın dışında yapılmaktadır. Yatın içerisinde yapılan organizasyonlarda organizasyona bağlı olarak keman, gül, havai fişek, lazer gibi ekipmanlarla zenginleştirilmektedir.
Yatın dışında yapılan organizasyonlarda afişler eşliğinde evlenme teklifi edilmektedir. Kişi eğer isterse organizasyon şirketi ile anlaşarak ekleme yapabilir. Fakat fiyat farkı olacağı bilinmelidir.

blank

Lunaparkta evlenme teklifi nasıl yapılır?
Lunaparkta yapılan evlenme teklifinde kişi isterse lunapark araçlarında evlenme teklifi yapabilir. Fakat organizasyon şirketlerine göre değişiklik gösterilebilir. Yat eşliğindeki evlenme teklifi gibi, havai fişek gösterisi, çiçek, pasta gibi eklemeler yapılabilir.
Lunaparkta evlenme teklifi, paket olarak yapılmaktadır. Paket içerisinde birçok etkinlik ve ekipman bulunmaktadır.

Sahilde evlenme teklifi nasıl yapılır?
Birçok organizasyon şirketinde daha çok kumsalda evlenme teklifi organizasyonları yapılmaktadır. Kumsalda evlilik teklifinde, özel masa etrafında ışıklandırma olarak mumlarla çevrili bir plan yapılmaktadır.
Kişi isterse havai fişek, balon, pasta gibi eklemeler yapabilir. Fakat fiyat farklılığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Otel odasında evlenme teklifi nasıl yapılır?
Otel odasında yapılan evlenme tekliflerinde oda, balonlar ile süslenir. Gül yaprakları ile donatılır ve mum eşliğinde ışıklandırma yapılır. Organizasyona bağlı olarak yemek veya pasta eklemesi yapılabilir. Fakat fiyatların artacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

blank

Havai fişek ile evlenme teklifi nasıl yapılır?
Havai fişek ile evlenme teklifi yapılırken, organizasyon eğer İstanbul’da yapılıyorsa, boğaz turu yapılır, Ardından isterse yatta isterse sahil kenarında havai fişek gösterisi ile evlenme teklifi yapılır.
Kişi isteğine göre organizasyona yemek, şampanya, pasta gibi eklemeler yapabilir. Bunların birkaçını organizasyon içerisinde bulmak mümkündür. Bazı organizasyon şirketleri bunları paket içerisine dahil etmektedir.

Balonlar eşliğinde evlenme teklifi nasıl yapılır?
Balonlar eşliğinde evlenme teklifi yapılıyorken, organizasyon şirketinin belirlediği yerler balonlarla süslenir. Şirketten şirkete bağlı olarak mumlar ile ışıklandırma yapmak, havai fişek gösterisi, pasta gibi eklemelerde olabilir. Bu kişinin isteğine bağlıdır. Organizasyonlarda yapılan eklemelere bağlı olarak fiyat farkı oluşabilir.

blank

Helikopter eşliğinde evlenme teklifi nasıl yapılır?
Helikopterde yapılan evlilik tekliflerinde, 15 veya 20 dakikalık bir uçuş yapılmaktadır. Aşağı inildiğinde ise pankart ve buket gül ile karşılama yapılmaktadır. Organizasyonda fotoğraf çekimi de bulunmaktadır. Fiyatlar organizasyon şirketlerine göre değişmektedir.
Dalış ile evlenme teklifi nasıl yapılır?
Su altında dalış ile evlenme teklifi farklı evlenme teklifi yapmak isteyenlerin yapabileceği en farklı evlenme tekliflerinden biridir. Bu tür organizasyonlarda dalış sonrası eklemeler yapılabilir. Pankart açma, pasta, gül buketi gibi eklemeler kişinin isteğine bağlıdır. Su altında çekilen fotoğraflar organizasyon şirketine aittir.

Hayvanlar acılığı ile evlenme teklifi nasıl yapılır?
Son zamanlarda trend olan yunus ile evlenme teklifi yapmak hem eğlenceli hem de farklıdır. Kişi ilk önce yunus gösterisi için biletleri almalıdır. Daha sonra organizasyon şirketi tarafından ayarlanan planların hepsi gerçekleştirilir. Bir buket gül, yemek ve fotoğraf çekimi organizasyona bağlıdır.
Müzik ile evlenme teklifi nasıl yapılır?
Organizasyon ile yapılan bu teklif tarzında ilk önce kişiler sahilde yürürken arkalarına keman veya gitar eşliğine şarkı söyleyen biri takılır. Böylece organizasyon şirketinin yaptığı planlar devreye girer ve adım adım tamamlanarak evlilik teklifi edilir.
Fotoğraf çekimi organizasyona bağlıdır. Böylece evlilik teklifi yapılmış olur.

blank

Puzzle ile evlenme teklifi nasıl yapılır?
Puzzle ile evlenme teklifi yapılıyorken, kişi evleneceği eşini kafeye almalıdır. Daha sonra bir işi çıkmış gibi yaparak ortadan kaybolmalıdır. Bir süre geçtikten sonra kişi dışarı çıkarken sürprizler ardı ardına gelir. Kırmızı halı eşliğinde devam eden sürprizler en sonunda son bularak evlenme teklifi edilecek yere gelinir ve damat adayı tarafından teklif edilir.
Ardından boğaz turu, yemek gibi aktiviteler yapılır. Organizasyona ait olan bölümlerden bazıları; bir buket gül, yemek, alkolsüz içecek, fotoğraf çekimi gibi bölümler organizasyona aittir.

Kişi isterse pasta, havai fişek gibi eklemeler de yapabilir. Eklemeler yapıldığı takdirde fiyatlandırmada artış olacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
Daha birçok farklı evlenme teklifi bulmak mümkündür. Bu tür evlenme teklifleri organizasyon tarafından yapılmakta ve planlanmaktadır. Her bütçeye uygun olarak evlilik teklifi organizasyonu bulunabilir.

blank

Çok fazla abartmak istemeyenler veya her şeyin dört dörtlük olmasını isteyenler için birçok evlilik teklifi organizasyonları vardır. Evlilik teklifi organizasyonlarına dahil olmayan tek şey sözcüklerdir. Bu yüzden erkekler evlenme teklifinin sözlerini hazırlamalıdır. Birkaç evlenme teklifi sözcükleri şunlar gibi olabilir;

– Gözlerimi her zaman seninle açmak istiyorum.
– Geçireceğim her anı seninle tatmak istiyorum.
– Evimin kadını olur musun?
– Hayatımın filmine başrol olur musun?
– Benimle bir ömür boyu aynı yatakta yaşlanır mısın?
– Hasta olduğum zaman bana çorba yapacak kadın sen olur musun?
– Sevinçlerime benimle ortak olur musun?
– Benimle bir ömür evet demeye hazır mısın?
– Çocuklarımın annesi olmak için benimle evlenir misin?
– Bizim aileye gelin gelir misin?
– Hayatıma ekleyeceğin her güzelliğe evet der misin?

blank

Bu gibi sözcükler kurularak evlenme teklifi edilebilir. Kişi kendi isteğine bağlı olarak şiir yazabilir veya aşk şiiri eşliğinde evlenme teklifi edebilir. Evlilik teklifi organizasyonları evlilik teklifi etmek isteyen erkeklerin ve herhangi bir fikre sahip olmayan erkekler için çok kurtarıcıdır.

Related Posts

Bir cevap yazın