Magnet davetiyeler kategorisi altında bulunan davetiye modelleri daha çok düğün ve diğer etkinliklerin yanında misafirlere hatıra olarak vermek için hazırlanmıştır. bunlar dolap süsü vitrin süsü şeklinde de kullanılmaktadır. bunlar her zaman çiftlerin ve ihtiyaç sahiplerinin istekleri için farklı ve özel kesimler ile hazırlandığını belirtelim.

blank

magnetler ufak ebatlı şekilde tasarlanmıştır.  zarfsız olarak verilmektedir. zaten bunların herhangi bir zarfa ihtiyacı yoktur. çünkü tek başına düğünde masalara konularak da dağıtılmaktadır. yada davetiye zarflarının içerisine bırakılır. bazı durumlarda düğün salonunda misafirlere hediye olarak dağıtılan şekerlerin içerisine de konularak da dağıtılmaktadır.

Magnet malzemeleri 400 mikron ve siyah renklidir. bir kısmı yapışkan tutacak şekilde hazırlanmış olup  diğer kısmı ise dolaplarda ve metal yerlere tutacak şekilde imal edilmiştir. yapışkan tutacak olan kısma tutkal sürülerek baskısı yapılmış olan görüntülü kalın gramajlı kağıdın uygulanması ile birleştirilir

Tür olarak düğünlerde , nikah davetinde, doğum günlerinde, ve sünnet düğünlerinde kullanılır. hatta doğum günlerinde çok daha fazla tercih edilmektedir. bunlar çocukların resimleri de kullanılarak yapılır. çocuklardan bir hatıra olarak saklanır. daha çok aileler kendileri içinde böyle bir magnet davetiye yaptırmayı tercih ederler. sayıları az olsa da çok fazla doğum günlerinde magnetli modeller tercih edilmektedir.

blank

Birbirinden farklı, yaratıcı tasarımların bulunduğu kategori altında her biri birbirinden güzel davetiye modellerine ulaşabilirsiniz. Hem misafirlerinizin hem de sizin hoşunuza gidecek olan davetiye modelleri gerçek anlamda ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacaktır.

Her bakımdan sizleri memnun edecek olan hatıra olarak saklanabilecek eğlenceli ve komik tasarımlar ile hazırlanmış bir davetiye arıyorsanız bu kategoriyi de inceleyebilirsiniz.

davetiyeler.com.tr sitesi üzerinden birbirinden farklı yüzlerce davetiye tasarımı bulunmaktadır. Profesyonel bir şekilde hazırlanan davetiye modelleri müşterileri memnun etme noktasında başarılı olmaktadır. Hoşunuza giden davetiye modelini firmaya bildirdikten sonra rahatınıza bakabilir,

profesyonel bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Faaliyete başladığı günden bu yana profesyonellikten hiçbir zaman taviz vermemiş olan  davetiye firmamız bu tür tasarımları özenle yapmaktadır. gerek doğum günü magnet hatırası, gerekse düğün ve nikahlarda kullanılan magnet davetiye tasarımlarını çiftlerin ve ailelerin isteklerine uygun şekilde hazırlamaktadır.

blank

Sizlerin de her türlü magnet davetiye ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşılamaktadır. Magnet davetiyelerin özel kesimlerden elde edildiğini şekillerine baktığınızda anlayabilirsiniz. Alışılmış kare, dikdörtgen davetiyelerden sıkılanlar, farklı bir davetiye modeli temin etmek isteyen müşterilerin beklentilerini karşılayacak olan kategori oldukça yaratıcı davetiyelerden oluşmaktadır.

Magnet davetiyeler kullanıcıları her açıdan memnun etme noktasında oldukça başarılıdır. Bu kategori altından sunulan davetiyelerin bir kalp şeklinde olabileceği gibi pek çok farklı şekil ve sembollerle süslendiği bilinmektedir. Farklı kesimlere sahip davetiyelerden hoşlananların tercih edebileceği kategori sizleri memnun etmeye yetecektir.

Özel anlarınızda sevdiklerinize göndereceğiniz bir davetiye çok fazla mesaj verebilir, onlara gösterdiğiniz değeri simgeleyebilir. Harika bir davetiye modeli seçin.

Bir cevap yazın