Birbirinden güzel davetiye modelleri ile hizmet veren davetiye firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en yeni tasarım ve baskı teknikleri ile şık tasarımlı davetiyeler sunmaktadır. Matbaa baskı sistemlerinde 3 aşamalı sistemi vardır:

ilk olarak yapılacak ürünün ön çalışması yapılarak bu ürün için hangi kağıtların kullanılması ve üstüne yapılacak baskı için hangi boya türünün uygun olacağı karar verildikten sonra tasarım aşamasına geçilmektedir.

blank

Tasarım aşamasının önemi baskı önce kağıt ile tasarımın uygunluğu dikkate alınarak çalışma bu doğrultuda gerçekleşmesi için uygun olan tasarımın yapılması ve bu tasarımın baskı öncesi kalıp ve klişe olarak kağıt üzerine basılmasının uygunluğu kontrol edilerek yapılmaktadır.

İkinci aşamada tasarımın renklerini matbaa boya renklerine uygun olarak yapılarak baskı aşamasında herhangi bir sorun çıkmaması için ön çalışmalar yapılarak boya renkleri müşteri ile birlikte hem kağıt üzerine uygunluğu hemde baskı aşamasında sorunsuz olarak basılması için gerekli olan düzenlemeler yapılmaktadır.

Tasarımda kağıtların özel olarak kesilmesi sonucu katlama ve kırpma gibi durumlarda davetiyenin tasarımına zarar vermemek için gerekli olan tedbirlerin alınması ve çalışmanın tam ölçekli olarak çalışması sağlanmaktadır.

blank

Yasarım bittikten sonra ortaya çıkacak olan şeklin hem piyasa da geçerli bir ölçekte olması hemde bunun zarf ve farklı bir koruma istenildiğinde bunun içerisine girecek büyüklükte tasarlanması gerekmektedir.

Alanında uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu tecrübeler ile adından sıkça bahsettiren firma en güzel davetiyeleri en uygun fiyatlara sunmaktadır.

tasarım üretim ve satıl gibi farklı alanlarda üretim yaparak gerek ülke içinde gerekse ülke dışındaki müşterilerin fikirlerine uygun tasarımlar ortaya çıkarmış ve bunları her zaman en sorunsuz şekilde dış ticaret anlaşması olan ülkelere hızlı bir şekilde göndermiş firmamız bundan sonrada müşterileri için en güzel şekilde hizmet edecektir. Baskıları sona ermiş olan davetiye modellerini sunmak için gerek atölyelerde gerekse sosyal medyada bir çok tanıtım sitesi olup bu ürünleri burada özel tasarım davetiye kategorisi altında farklı şekillere girebilen,

blank

görsel anlamda fazlasıyla tatmin eden tasarımlara ulaşmanız için bir çok çeşitli modeller üretilmiş olup bunların özel olarak çiftler mutlu etmek ve onların en özel günlerinde yalnız bırakmayacak şekilde bütçelerine uygun olarak hazırlanmış ürünlere ulaşacaksınız. Kişisel zevklerinize uygun olarak yapacağınız seçimler hem sizleri hem de misafirlerinizi fazlasıyla memnun edebilir.

 

Farklı olarak kalite isteyen ve bütçesi uygun olan misafirlerine en iyisini göndermek isteyen çiftler için lüks davetiye kategorisi gösterişten ve şıklıktan hoşlanan bireylerin inceleyebileceği bir kategori olup burada istenilen kalitede bir ürünü bulmak için imkan sağlanmıştır.

Çok farklı tasarım çeşitliği olan kategorilerde istediğini her cinsten bir ürünü bulabileceğiniz gibi ayrıca bazı örneklerimiz ise kalp şeklinde, dikdörtgen, deniz kabuğu, oval, yuvarlak süslemeli şekillerde davetiye tasarımları bu kategoride fazlasıyla bulunmakta.

blank

Her anlamda ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak olan İzmir Davetiye özel günlerinizde daima yanınızda bulunmakta. Misafirlerinize, sevdiklerinize, yakınlarınıza vermiş olduğunuz değeri böyle özel günlerde gösterebilmenin en güzel yolu onlara özel bir davetiye sunmaktan geçer.

 

Özel günlerinizi renklendireceğiniz yüzlerce davetiye modeli arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. İlginç davetiye kategorisi altında farklı tasarımlara sahip pek çok davetiye bulunmakta. Özel kesim teknikleri ile en kaliteli kağıtlara baskılanarak hazırlanan davetiyeler sizi her anlamda mutlu edecektir.

Birbirinden güzel davetiye modellerine bu kategoriden rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Bu noktada tek sorununuz birbirinden güzel davetiyeler arasından seçim yapmak. Seçim aşamasında beklentilerinizi belirleyerek, tercihinizi yaparsanız bu aşamayı oldukça kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın