Oldukça şık tasarımları ile ön plana çıkan wedding invitation Davetiye yüzlerce farklı tasarıma sahip davetiye modelleri ile hizmet vermektedir. Her anlamda ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak davetiye modellerine o kadar uzak değilsiniz. İnternet sitesi üzerinden tasarımları inceleyerek, kişisel zevklerinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Özel tasarımlı davetiyeler ile dilediğiniz gibi bir davetiye tasarlatabilmektesiniz.

Özel tasarımların arttığı son günlerde bizler bu tür kataloglar içerisine müşterilerin isteklerine uygun gelecek şekilde yüzlerce davetiye modeli tasarlayarak özel olarak yapılacak olan bir davetiye de bulunması gereken bütün tasarımları da bu davetiyeler üzerinde kullandık. bu katalog içerisindeki davetiyeler diğer özel olan davetiyelere göre fiyatları hem çok uygun hem de renk ve kağıt kalitesi olarak daha iyidir.

blank

Erdem Butiqline davetiye kategorisi altında farklı tasarımlardan hoşlananlara özel tasarımlar bulunmaktadır. Evleneceğinizi düşünürsek; bir ev şeklinde davetiye modeli ne kadar güzel olurdu öyle değil mi?

Bu katalogda çiftlerin istediğini bulması için ister bir ev ister ferman isterse bir kutu şeklinde tasarlanmış birbirlerinden farklı örneklere yer verilmiştir. katalog içerisinde sade tasarımlarda kaliteli ve özel dokulu kağıtlar ile birlikte kullanılmıştır.

Bazen bir davetiye tasarımını ortaya çıkarmak için onun renklerine uygun çok kaliteli ve dokulu bir kağıt tercih edilerek davetiye görünümüne şık bir görüntü kazandırılabilir.

Erdem Ekonom davetiye kategorisi farklı tasarımlar arayanların renkli, canlı modellerden hoşlananların inceleyebileceği bir kategori. hem fiyatları uygun hem de içerik olarak çok zengin modellerin olduğu bir kategori olarak sizler için bir araya getirdik içerisinde şeffaf modeller farklı renkli zarflarda ve yine farklı baskılarda kullanılmıştır. diğer davetiyelerden ise her türlüsüne rastlamak mümkündür. bunlar arasında

blank

Kına davetiyeleri

Nişan Davetiyeleri

Düğün Davetiyeleri

Nikah Davetiyeleri  gibi her türlü etkinliğe uygun gelecek davetiye tasarımlarını içermektedir. ayrıca açılış davetiyesi için de bu kategoride birçok farklı model bulunmaktadır.

Kategori altından dilediğiniz tasarıma sahip davetiyenin fiyatını, görselini rahat bir şekilde görebilecek, kararınızı verebileceksiniz. Müşteri odaklı çalışma yapısı ile uzun yıllar boyunca alanında edinmiş olduğu tecrübeler ile davetiye ve daha birçok hizmeti veren firma sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Müşteri memnuniyeti ilkesine her şeyden çok değer veren çalışma yapısı ile en güzel davetiye modellerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. fiyatların günümüzde çok önemli olması açısından tasarımlarımızda müşterilerimizin bütçesine uygun gelecek şekilde ayarlamaya özen göstermekteyiz.

Erdem davetiye kategorisi içerisinde bulunan davetiyeler standart tasarımlardan uzaklaşarak, modern yaşam tarzına uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. içerisinde bulunan tasarımlarda lüks ve çok pahalı modellerde bulunmaktadır.

blank

pahalı davetiyeler diğerlerinde farklı olarak daha çok kaliteli kağıtlar kullanılarak tasarlanmış ve bunların üzerine basılan baskı boyaları da yaldızlı ve kaliteli olanlarından tercih edilmiştir. lüks tasarımları özel günlerde yemekli olarak misafirlerini davet eden düğün sahipleri tercih etmekle beraber isteğe göre farklı bir düğün teması için de tercih edilmektedir.

Bizler davetiye imalat firması olarak her zaman müşterilerimizin isteklerini düşünerek modeller hazırlamaktayız. bunlar çok uygun fiyatlı olabileceği gibi çok pahalı bir model de olabilir. kataloglarımızda hepsini barındırmak yerine bunları farklı kataloglar içerisinde sunmaktayız.

Davetiye seçimi yapan çiftler için bu hem kolaylık olacak hem de çok fazla zaman kaybına yer verilmeyecektir.  Özel günlerinizde daima yanınızda olacak wedding invitation firmamız davetiye düğün, nikah, sünnet organizasyonlarında sizlere en güzel davetiye modelleri ile hizmet vermektedir.

Üzerinde evliliğe, nikaha dair simgelerin, anlamlı ifadelerin bulunduğu davetiye modelleri sizleri fazlasıyla memnun edecek, sevdiklerinizin kendilerini değerli hissetmelerini sağlayacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın