Dünya evine girerek bir ömür boyu mutlu olmak isteyen çiftlerin düğün telaşları içerisinde davetiye seçme telaşı da bulunmaktadır. En güzel ve en farklı düğün davetiyesini bulabilmek için pek çok seçenek bulunmaktadır.

Düğün davetiyeleri konusunda hazır konsept seçeneklerinden birisini seçme şansınızın bulunduğu gibi aynı zamanda kendi tasarımlarınızı da davetiye olarak tercih edebilirsiniz. düğünler için en önemli zaman harcanması gereken olaylardan biri de davetiye seçimidir.  davetiye seçimi baskısı ve hazırlanması bayağı zaman alacak olaylardan biridir. bunun için düğün tarihi ve mekan belli olduktan sonra davetiye seçimi işine ağırlık verilmesi gerekmektedir.

blank

Tamamen siz özel yepyeni tasarımlar ile hiç kimsede bulunmayan düğün davetiyeleri sizin için en uygun seçenek olabilmektedir. İlginç tasarımlara sahip olan davetiyeler ise günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Birçok farklı seçeneği barındıran düğün davetiyelerinde hem klasik hem de ilginç tasarımları bulmak mümkündür. Her zevke uygun olarak tasarlanmış en mutlu günün davetiyeleri her bütçeye de uygun olmaktadır.blank

– İLGİNÇ DAVETİYELER

Dünyaya bir kere geliyorum ve yalnızca bir defa evleniyorum diyorsanız istediğiniz her şeyin tam olmasına özen göstermelisiniz. Düğün öncesinde ve düğün sırasında ihtiyaç duyulan her şeyin doğru olarak tercih edilmesi sizin için çok önemlidir.

blank

Bu nedenle düğün davetiyenizi araştırırken mutlaka son zamana bırakmamalısınız. Kişiye özgü esprili davetiyelerden arıyorsanız eğer internet üzerinden online araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda davetiye örneğini bulabilirsiniz.

Zaman zaman güncellenen ve yeni modellerin eklenmesi ile daha da şık ilginç tasarımların olduğu sitelerden kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz. Çiftlerin hemen hemen hepsi kendine özel tasarım davetiye istediği için bu konuda örnekler göndererek davetiyelerin basılmasını sağlamaktadır.

Ömür boyu anı olarak saklayabilecekleri bu güzel davetiyeleri çocuklarına ve torunlarına gösterebilme fırsatı da bulmak mümkündür. Yüzlerde gülümseme oluşturacak, ilginç tasarımlara sahip olan davetiyeler aynı zamanda her meslek grubuna özgü olarak da tasarlanmaktadır.blank

– DÜĞÜNLERİN OLMAZSA OLMAZI DAVETİYELER

Çok fazla seçenek olmasından dolayı kararsızlık yaşıyorsanız eğer işte size ilgin tasarımlara sahip olan davetiye modelleri ;

blank

1-) Doktorların Davetiyesi: Doktorluk mesleği yapan çiftlerin evlenirken düğün davetiyesinin de esprili bir şekilde hazırlanması çok hoş davetiyeler ortaya çıkarmaktadır. Aşk raporu olarak tasarlanan bu davetiye doktorların çok beğenisini kazanmaktadır.

2-) Dava Dilekçesi Davetiyeleri: Davalı ve davacı şeklinde tasarlanmış olan bu davetiye modeli de adliye alanında hizmet veren meslek sahiplerinin en çok tercih etmiş olduğu modeller arasında yer almaktadır.blank

3-) Aşkpirin: Eczacılık alanında çalışıyorsanız eğer bu model tam size göre. Bu muhteşem tasarım içinde ilacın özellikleri, farmakolojik özellikleri, ilacın etkileşimleri gibi matrak ve aşk dolu sözcükler yer almaktadır.

4-) Son Haber Evleniyorlar: Böyle bir davetiye başlığı ile hazırlanan gazete şeklindeki düğün davetiyesi hem sizin hem de davetlilerin çok beğenisini kazanacaktır.

5-) Mutluluk Tapusu: Mutlu aile kurmak adına atılan ilk adımda mutlu aile tapusu olarak hazırlanmış bir düğün davetiyesi tercih edebilirsiniz. Satış bedeli, niteliği ve arsa payı gibi seçenekler ile espri katılan bu davetiye ile hayallerinizdeki düğün konseptini rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın