İlginç davetiye tasarımlarını bazen sosyal medyada arkadaşlarınızdan bazende gezinirken gözünüze denk gelen farklı bir tasarımdan yada çevrenizden birilerinin paylaştığını görüyorsunuzdur. bu tür tasarımlar tasarımcı ile çiftlerin arasındaki ortak düşünce ve hayal gücü paylaşımları sonucu ortaya çıkmıştır. bunlar asla kopya değildir.

ve bir başka görselden çalıntı değildir. tamamen doğal olarak özgün şekilde hazırlanmış davetiye görüntüleridir. bunların hazırlanması farklı örneklerden ilham alınabilir. ama farklı bir görselin aynısı tıpa tıp yapılması mümkün değildir. Bu tür tasarımlar her zaman iyi bir tasarımcı ve hayal gücü geniş bir çiftin ufak tefek dokunuşları sonucu şekillenmektedir. bunlar bir anda da gerçekleşebilir yada belirli bir ön hazırlık çalışma sonucunda ortaya çıkabilir

blank

Bazen sıradan bir karikatür bazen de çok sevdiğimiz resmimiz üzerinde bir resim sanatkarının çizdiği ufak tefek dokunuşlar ile farklı bir şekilde soktuğu resmimiz ile tasarlanmaktadır.

Örneğin akordiyonlu hareketli çekmeli resimli davetiye modeli şu günlerde çok sıkça tercih edilen bir tasarım olup gerek fiyatı gerekse tasarımı özgün olduğu için bir hatıra saklamak için uygun bir davetiye modeli olduğundan dolayı tercih edilmektedir.

Çiftleri hem mutlu eden hemde onların resimlerinden bir hatıra olarak saklanabilecek türden bir davetiye tasarımı olması açısından çok önemli bir davetiye tasarımıdır.

İlginç ve Farkı tasarımlı davetiyeler hemen hemen her sezon tercih edilerek beğenilen modeller arasında yer almaktadır. bunları her seven beğenen çiftler olmuştur. bazen işi komikliğe vurmak bazen e kendilerini eğlendirmek ve misafirlerini de mutlu etmek için böyle farklı tasarımları tercih etmektedirler

blank

Bazen de çok sevdiğimiz bir karikatür ile birlikte kullandığımız davetiye modeli tasarlanmaktadır. bu tür tasarımlara çiftlerin kendileri karar vermekte olup bizler sadece onların isteklerine uygun dokunuşlar yapmaktayız.

bir resim yada bir çizgi karakterini kullanarak yapmış olduğumuz davetiye tasarımları çoğu zaman hatıra olarak da saklanmaktadır. bazende çiftler kendi resimlerini karikatür şeklinde çizdirip bunu davetiye olarak kullanabilirler bunları da yapan bir  çok müşterimiz bulunmaktadır. resimler karikatür tarafından beyaz bir kağıt üzerine çizilerek bize gönderilmekte ve biz bu resmi davetiye şekline getirmekteyiz

Sıra dışı davetiye tasarımlarını neden tercih ediliyor

blank

Şıklığa ve zarafete önem verenlerin davetiye müşterilerinin tek adresi olarak firmamız her türlü çevreci ve doğal tasarımlarını yaparak özel gün ve geceler de yakınlarınıza verdiğiniz değeri gösterebilecek sembolik nitelik taşıyan davetiyeleri sizler için hazırlamaktadır.

Site üzerinde bulunan binlerce tasarım arasından kişisel zevklerinize ve kriterlerinize en uygun modeli seçebilir, kendinizi her anlamda mutlu hissedebilirsiniz.

Özel gün ve geceleriniz de kendinizi mutlu hissedeceğiz şık bir davetiye seçtiğinizden emin olun ki bu sizi ve sevdiklerinizi fazlasıyla memnun edecektir.

Kalite’den hiçbir zaman taviz vermeden faaliyet gösteren davetiyeler.com.tr tüm ihtiyaç ve beklentilerinize hızlı bir şekilde yanıt verecektir.
Alanında uzun yıllar boyunca faaliyet göstermiş olması müşteri beklentilerini belirlemesine ve bu doğrultuda hizmet vermesine neden olmuştur.

Müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veren bir çalışma yapısıyla hareket eden internet sitemiz sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

blank

İster sade bir model ister iddialı bir tasarım. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun sitemiz üzerinde fazlasını elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. davetiyeler.com.tr çalışma şekli bakımından alanında hizmet veren firmalara örnek olmaktadır.

Sizin onayınız alındıktan sonra en geç 2 gün içerisinde davetiye siparişleriniz kargo tarafından teslim edilecektir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde davetiyelerinizin teslim edilmesi sizleri fazlasıyla memnun ve mutlu edecektir.

Düğün, davet, sünnet ve özel organizasyonların olmazsa olmazı davetiyeler profesyonel tasarımcılarımız tarafından tasarlanarak, beğeninize sunulmaktadır. Müşteri odaklı çalışma yapısı sayesinde adından sıkça bahsettiren firmamız tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Her insanın kendine özgü özelliklere sahip olduğu düşünüldüğünde farklı tasarımların ortaya çıkması da normal olmaktadır. Beklenti ve ihtiyaçların farklılaşması sonucu ortaya çıkan farklı tasarımlar her anlamda memnun etmeye yetmektedir. Kimisi iddialı tasarımlardan hoşlanırken kimisi de gerçek anlamda hayal gücüne dayanan ilginç davetiyeleri tercih etmektedir.

 

Her insanın beğenisine ve kişisel zevklerine göre değişkenlik gösteren davetiye tasarımları kişiye göre hazırlanmaktadır. Sade tasarımlardan hoşlanan kişilerin istek ve beklentilerini karşılayacak davetiye modellerinden daha birçok kategoride hizmet veren firma ilginç davetiyeler kategorisi altında sıradanlıktan sıyrılmış, hayal gücüne dayanan tasarımlara yer vermiştir.

Normal davetiye modellerine göre oldukça farklı bir yapı ve görselliğe sahip olan ilginç davetiyeler kategorisi altından bulunan onlarca farklı tasarım arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. İlginç davetiyeler kategorisi gerçek anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikler taşımaktadır.

blank

Takımınızı sembolize eden davetiye modellerine ulaşabileceğiniz gibi pek çok farklı tasarıma ulaşabileceksiniz. İlginç davetiyeler kategorisinin müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak doyurucu bir görsellikte sunulması da kategoriye olan ilgiyi artırmıştır.

Farklılıktan hoşlanan, farklı bir yapıya sahip olduğunu düşünen alışılmışın dışına çıkmak isteyen bireylerin tercih edebileceği, inceleyebileceği kategori pek çok farklı alanın davetiyeye indexlenmesi sonucu ortaya çıkmıştır. İlginç davetiyeler kategorisi altından farklı tasarımlara ulaşabilirsiniz. Davetiye modelleri gazete şeklinde olabildiği gibi damatlık şeklinde de olabilmektedir. Pek çok yaratıcı tasarımın bulunduğu kategoriyi bir incelemenizi tavsiye ederiz.

Related Posts

Bir cevap yazın