Farklı davetiye tasarımlar arasında uygun fiyatlı olarak seçebileceğin davetiye kataloglarından bazılarını sizler için burada sergilemek istedik Bu sezon çiftlerin en çok beğenerek tercih ettiği iki şeffaf davetiye modeli resimlerini de aşağıda sizler için koyduk. bunlar hemen hemen sezonun en gözde davetiye tasarımları oldukları gerek yurt içi gerek ise yut dışı müşterilerin tercihlerinde ön sıralarda yer almışlardır

blank

Liva ve Mira Davetiye kategorisi altından birbirinden güzel, farklı tasarımlara sahip davetiye modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. modern tasarımlar tual ve fantezi kağıtlar üzerine basılmış olup her türlü organizasyon ve etkinlikler için uygun davetiyeleri ortaya çıkarmıştır. tasarımlarda gözler gözükecek şekilde incelikler dikkate alınmış hem çiftler hemde davetliler için geleneksel bir bakış açısı ile ürünler ortaya çıkarılmıştır.

Her bakımdan ihtiyaç ve beklentilerinizin karşılanmasını istiyorsanız bu kategoriye de bir göz atmanızı öneririz. Özel dokulu kağıtlar üzerine işlenen farklı şekil . simgeler ile anlamlı mesajlar iletebilen kategori rengarenk davetiye modellerini bir araya getiriyor.

blank

davetiyeler.com.tr üzerinden ulaşabileceğiniz kategori altından kişisel zevklerinize ve kriterlerinize uygun bir seçim yaparak, mümkün olan en kısa süre içerisinde davetiyelerinizi teslim alabilirsiniz.

Liva Davetiye kategori farklılık arayanların modern davetiye modellerinden hoşlananların tercih edebileceği bir kategori olup ürünlerde her zaman çevre dostu kağıtlara yer verilmiştir. aynı zamanda doğada zamanla kaybolan saman renkli kraft kağıtlar ile hazırlanmış davetiye modellerine bu katalogda rastlamak mümkündür.

Modern kesim teknikleri ile davetiye üzerinde oluşturulan oyuklar ve farklı işlemeler görsel anlamda şölen niteliğindedir.

blank

Şeffaf kapaklara sahip davetiye modellerinden rengarenk simgeler barındıran modellere kadar geniş bir ölçüde tercih yapabilme hakkına sahipsiniz. Sektöründe adından sıkça bahsettirmeyi başaran Davetiyeler firması alanında en iyi olma yolunda müşterilerinin de desteği ile emin adımlar ile ilerlemektedir.

Mira Davetiye doğa ya her zaman daha çevreci yaklaşarak gerek kağıt çeşitlerinde gerekse baskılarda kullanılan boyalarda doğaya en az zarar verebilecek ürünleri imal ederek bunları çiftler ve etkinlik için ihtiyacı olanlar için çok uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.

bu kategoride ki ürünlerde her kesim için farklı fiyatlarda ürünlere rastlamak mümkündür. bunlar bazen düz sade tasarımlar bazen ise eli bir tasarım bazen ise kalite isteyen kişilerin istekleri dikkate alınarak hazırlanmış lüks davetiye tasarımlarından oluşmaktadır.

blank

kategori vasıtasıyla erişebileceğiniz davetiyeleri detaylıca inceleyebilir, fiyatları hakkında genel bilgi alabilir, kararınızı verdikten sonra iletişime geçerek yada direk sitemizden online olarak kredi kartı yada havale ile ücretini yatırarak satın alabilirsiniz, davetiye talebinizi ve beklentilerinizi iletebilirsiniz.

Kare, dikdörtgen, ince uzun dikdörtgen gibi pek çok şekilde beğeniye sunulan davetiye çeşitleri sizleri her anlamda memnun edip, ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir.

Düğün, nikah gibi organizasyonlarda sevdiklerinizi yanınızda görmek istiyorsanız onlara şık, güzel bir davetiye gönderip, vermiş olduğunuz değeri göstermelisiniz. bazen bir davetiye ummadık bir anda sizi daha mutlu edebilir. yada değer verdiğiniz bir insanın sizden gelen davetiye için olumlu sözler söylemesi sizin hoşunuza gidebilir. böyle mutlu anları yaşamak için her zaman en güzel ve en göz alıcı bir modeli seçmek daha mantıklı bir seçenek olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın