Ela davetiye modelleri beyaz, krem renginde sedefli, tual, ve özel dokulu kağıtlar kullanılarak imal edilmiş olup yine kısmı siyah ve krem renginde lake kullanılarak canlı renklerin ortaya çıkması sağlanmıştır. Davetiyelerde kabartma usulü ile şekillendirilme yapılarak kullanılan desenlerin sadeliğin ön plana çıkarılmıştır. davetiyeler’de renkli modellere de önem verilmiştir.

Renkli davetiye modellerinde uyumlu renk dokuları kullanılarak şık davetiyeler elde edilmiştir. Diğer kataloglarda belirttiğimiz gibi bizler bütün kataloglar içerisine çok farklı çeşitlilikte ürünler konulmuştur.

blank

Bunların bazıları sade olarak söylediğimiz katalogların içerisinde rastlamak mümkündür. burada önemli olan katalogların içerisindeki ürünlerin benzersiz olması ve birbirlerinden ilham almış olsalar dahi renklerinin birbirinden farklı olmasıdır.

Ürünlerin iç tasarımlarında benzerlik göstermesi davetiye ihtiyacı olan çiftlerin ürünler arasında hızlı bir şekilde seçim yapmalarından dolayı tercih edilmiştir. davetiye kataloğunda yer alan ürünleri basit bir şekilde özetleyecek olursak şu şekilde sıraya sokmak mümkündür

Çiçekli Modeller

Zarfsız Modeller.

Hem Zarflı ve Hemde Çiçekli Modelleri

Sade Tasarımlar Düz Renkler

Yaldız Basklı ve Kabartma Gofraj Baskılı Ürünler

Ela Davetiyeler de kullanılan Davetiye Zarfları da davetiyelere uygun olarak kalite ve renk deseni dikkate alınarak imal edilmiştir. Davetiyelerdeki tasarımların sıra dışı özelliğe sahip olması. 2013 yılı davetiye modelleri için kendine has çizgilerden oluşan tasarımlarla yeni davetiye modellerin tasarlanması müşterilerini fazlası ile memnun etmektedir. davetiye modellerin de müşterilerin düşüncelerini ön plana çıkarması da davetiye kataloglarının tercih edilmesine neden oluyor.

blank

Elite davetiye ise ela davetiye tasarımlarına göre biraz daha farklı renklere yer vererek çiçekli modellerin yanında hem sade modeller hemde şeffaf renkli plastik kartlı davetiye kartlarına yer vermiştir. plastik kartlar ise birbirlerinden farklı görünüşte ve kalite kalınlıklarına sahiptirler. bunlar buzlu ve düz olarak iki farklı kısımda tasarlanmıştır. ayrıca katalog içerisinde plastik şeffaf kartlar içinde farklı renklerde zarflar da bulunmaktadır.

Zarfların bazıları son zamanlarda geri dönüşümler konusunda firmamız öncü olarak hazırladığı kağıtların üzerine renkler basılarak tasarlanmıştır.

Örneğin kraft kağıt üzerinde yeşil renk yada yine kraft kağıt üzerinde bordo renk gibi farklı renkler de imal edilmiştir. zarfların üzerine zaman zaman çiçekler basılmış yada ek olarak çiçek desenli isim etiketleri kullanılmıştır.

blank

bazen de çok sade bir ip tercih edilerek zarf üzeri bağlanmıştır. zarfların  üzerine de çiftlerin isteklerine uygun şekilde baskılar yapılmış olup bunlar tamamen isteğe bağlı şekilde gerçekleşmiştir.

Modeller için kullanılan yazı karakterleri  tasarımları ise katalogların baş kısımlarında yer almaktadır. bunlar içerisinden yazılacak olan yazıların çeşitleri ve türleri tercih edilmektedir.

Ayrıca isteğe bağlı olacak şekilde de yine desenli vektörel çizimli tasarımlar da kartlar üzerinde kullanılmaktadır. çizimler siz müşterilerimizin istekleri de olabilir. bizim elimizde bulunan örneklerden kullanılabilir. buradan önemli olan çizimin davetiye formatına uygun olmasıdır

bir davetiye üzerindeki yazı kısmı tamamen değişmekte olup özgürce tasarlanmaktadır.

Elite davetiye  kataloğu tasarımları özgür bırakmış ve çiftlerin de isteklerine uygun gelecek şekilde geniş şekilde düğün bilgilerinin yazılması gerekli olan alanları ortaya çıkarmıştır. bunların geniş olması aileler arasında yazıların yazılıp yazılmaması gibi ufak sorunları da ortadan kaldırmıştır

Fiyatlar konusunda firmamız bu davetiyeler de belirli aralıklarda kampanyalar düzenlemektedir. ve indirim imkanları sunmaktadır

Related Posts

Bir cevap yazın