Davetiye sözleri denilince her çift en unutulmaz ve en akılda kalan sözleri tercih etmeyi istemektedir. En farklı davetiye sözlerine sahip olmak ve ilginç tasarımlarla hazırlanmış bir davetiye ile düğüne misafirleri davet etmek en güzel istekler arasında yer almaktadır.

Evlilik hazırlıkları içinde olan her çiftin güzel ve farklı sözlerle süslenmiş bir davetiyeye sahip olmak için araştırma yaptığı bir gerçektir. Benzersiz bir düğün davetiyesini sahip olmak isteyenler için çok fazla seçenek bulunmaktadır.

En mutlu gününüzde sevdiklerinizin yanınızda olmasını istediğiniz için onları en güzel şekilde düğüne davet etmek en doğru seçenek olmaktadır. Davete icabet etmenin zarifliğini bilen sevdiklerinize en farklı ve en güzel düğün davetiyesine güzel sözler ve cümleler eklemek de çok önemlidir. Peki, davetiye için güzel sözler ve cümleler nelerdir?

blank

 

DAVETİYE SÖZLERİNDE SEÇENEKLER

Davetiyenizde ne yazması gerektiği konusu elbette sizi çok düşündürmektedir. Birçok seçenek arasında kararsız kaldığınız olacaktır. Öncelikle davetiye içinde yazacak olan sözleri belirlemek için komik mi, klasik mi, iddialı mı, şairane mi olmalı buna karar vermelisiniz. Ömür boyu mutluluğa adım atarken en güzel sözlerden oluşan davetiye metinleri ile sevdiklerinizi mutlu gününüze çağırabilirsiniz.

Düğün organizasyonunun en önemli parçası olan davetiye hem tasarımı hem de sözleri ile farklı ve güzel olmalıdır.

En güzel anılarınızın ölümsüz olmasını sağlamak için ise en doğru kararın verilmesi gerekmektedir. Sadece düğün tarihi ya da düğün mekânını belli eden bir davetiye olmasının yanında ilgi çekici sözlerle süslenmiş olması da önemlidir. Çiftlerin yaşamış oldukları aşkı sevenleri ile paylaşmanın en güzel yoludur. Çok özel ve farklı düğün davetiyeleri kataloğundan kendinize en özel olan davetiyeyi seçebilir ya da kendi tasarlamış olduğunuz sözleri davetiye üzerine ekleyebilirsiniz.

 

blank

 

– OLDUKÇA KOMİK DAVETİYE SÖZLERİ

1-) İki gencin birbirini çok sevmesi sonucunda trajikomik evlenme hikayesi…  Sakın kaçırmayın.
2-) Güzel müzik, eğlenceli dakikalar ve bedava yemek için sizleri düğünümüze bekliyoruz. Çok yakında evleniyoruz ve sizleri bu güzel günümüze davet ediyoruz. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyi de lütfen unutun.
3-) Medeni Kanunun belirli yasalarına göre evlilik cezalarına çarptırılan gençlerin evlenmesine karar verildi. Sizlerin de bu duruma tanıklık etmesi sonucunda ömür boyu mutlu olacaklarını söylüyorlar.
4-) Sizleri dört gözle nikah törenimize bekliyoruz.

– SON DERECE İDDALI DAVETİYE SÖZLERİ

1-) Hayatınız boyunca bu kadar anlamlı bir evet duymadınız. O halde hemen düğünümüze gelmelisiniz.
2-) Uzun zamandan beri hazırlıklarını yapmış olduğumuz filmin sonuna geldik. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

ŞAİRANE DAVETİYE SÖZLERİ

1-) Mutluluk bizim olsun, hey dostlar sizlere haber olsun. En mutlu günümüz bugün, gelenler buyursun.
2-) Gözlerimiz görür görmez vuruldu, kalplerimiz anında ısındı. Bu mutlu günümüzün heyecanını paylaşmak için sizleri de bekleriz.

– KLASİK DAVETİYE SÖZLERİ

1-) Yaşamımızın en mutlu ve en güzel günümüzü bizimle paylaşmak ister misiniz?
2-) Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Related Posts

Bir cevap yazın